Thuisprogramma voor zaterdag 30 maart 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
09:30 |
Telstar E2 |
Spirit E3 | 2b2K24 - Veld 5 | |
10:30 |
Telstar F1 |
SKF F1 | 2b2K24 - Veld 5 | |
15:30 |
Telstar 3 |
Unitas 4 | 2aK40 - Veld 2 | |
16:45 |
Telstar 4 |
Unitas 6 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor dinsdag 2 april 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
19:45 |
Telstar 2 |
Antilopen 2 | 1K40 - Veld 1 | |
21:00 |
Telstar 1 |
Antilopen 1 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor zaterdag 6 april 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F2 |
Nova F2 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek B1 |
Woudenberg B2 | 1K40 - Veld 1 | |
10:30 |
Telstar/Schoonderbeek E2 |
Revival E1 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
11:00 |
Telstar/Schoonderbeek C1 |
ODIK/JansenvdGrift C1 | 1K40 - Veld 1 | |
12:15 |
Telstar/Schoonderbeek C3 |
Spirit C3 | 1K40 - Veld 1 | |
13:30 |
Telstar/Schoonderbeek C2 |
DOS (W) C1 | 1K40 - Veld 1 | |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 4 |
Hebbes 2 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor woensdag 10 april 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
20:00 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 |
Synergo MW1 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor zaterdag 20 april 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F1 |
MIA F1 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek D1 |
Woudenberg D2 | 2aK40 - Veld 2 | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek B2 |
De Eemvogels B1 | 1K40 - Veld 1 | |
10:40 |
Telstar/Schoonderbeek E1 |
MIA E3 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek D2 |
Wolderwijd/DYZLE D1 | 2aK40 - Veld 2 | |
11:00 |
Telstar/Schoonderbeek A2 |
Koveni A1 | 1K40 - Veld 1 | |
12:00 |
Telstar/Schoonderbeek D3 |
Midlandia D1 | 2aK40 - Veld 2 | |
12:30 |
Telstar/Schoonderbeek A1 |
ODIK/JansenvdGrift A1 | 1K40 - Veld 1 | |
14:00 |
Telstar/Schoonderbeek 3 |
MIA 4 | 2aK40 - Veld 2 | |
14:00 |
Telstar/Schoonderbeek 2 |
Woudenberg 2 | 1K40 - Veld 1 | |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 1 |
Woudenberg 1 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor zaterdag 11 mei 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F1 |
SKF F1 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek D2 |
Dindoa D2 | 2aK40 - Veld 2 | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek C1 |
DVO/Transus C2 | 1K40 - Veld 1 | |
10:40 |
Telstar/Schoonderbeek E2 |
Antilopen/Bloemendal Bouw E4 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek C2 |
Spirit C2 | 2aK40 - Veld 2 | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek A1 |
Spirit A2 | 1K40 - Veld 1 | |
11:45 |
Telstar/Schoonderbeek E1 |
Antilopen/Bloemendal Bouw E2 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
12:00 |
Telstar/Schoonderbeek A2 |
SGV A1 | 2aK40 - Veld 2 | |
12:15 |
Telstar/Schoonderbeek B2 |
OVVO B3 | 1K40 - Veld 1 | |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 4 |
MIA 6 | 2aK40 - Veld 2 | |
16:30 |
Telstar/Schoonderbeek 2 |
De Meeuwen 2 | 1K40 - Veld 1 | |
18:00 |
Telstar/Schoonderbeek 1 |
De Meeuwen 1 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor woensdag 15 mei 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
20:00 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 |
Tweemaal Zes MW1 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor zaterdag 25 mei 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F2 |
Victum F2 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek C3 |
Sparta (N)/Djops C3 | 1K40 - Veld 1 | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek B1 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2 | 1K40 - Veld 1 | |
12:15 |
Telstar/Schoonderbeek D1 |
Spirit D2 | 1K40 - Veld 1 | |
13:30 |
Telstar/Schoonderbeek D3 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen D5 | 1K40 - Veld 1 | |
15:00 |
Telstar/Schoonderbeek 3 |
DOS (W) 2 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor zaterdag 1 juni 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F1 |
Wageningen F1 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek D3 |
Victum D4 | 2aK40 - Veld 2 | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek B2 |
De Corvers B1 | 1K40 - Veld 1 | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek E1 |
Dindoa E3 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek D2 |
Unitas/Perspectief D5 | 2aK40 - Veld 2 | |
11:00 |
Telstar/Schoonderbeek A2 |
SKF A5 | 1K40 - Veld 1 | |
12:00 |
Telstar/Schoonderbeek D1 |
Reehorst '45 D1 | 2aK40 - Veld 2 | |
12:30 |
Telstar/Schoonderbeek A1 |
Synergo A2 | 1K40 - Veld 1 | |
14:00 |
Telstar/Schoonderbeek 2 |
Wageningen 5 | 1K40 - Veld 1 | |
14:00 |
Telstar/Schoonderbeek 3 |
Antilopen/Bloemendal Bouw 4 | 2aK40 - Veld 2 | |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 1 |
Swift (A) 1 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor woensdag 5 juni 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
20:00 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 |
Victum MW2 | 1K40 - Veld 1 | |
|
Thuisprogramma voor zaterdag 8 juni 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Veld | Info |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F2 |
MIA F4 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek C1 |
Wageningen C2 | 1K40 - Veld 1 | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek E2 |
DWS E2 | 3b2K24 A - Veld 7 | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek B1 |
DOS (W) B1 | 1K40 - Veld 1 | |
12:15 |
Telstar/Schoonderbeek C3 |
DOC C1 | 1K40 - Veld 1 | |
13:30 |
Telstar/Schoonderbeek C2 |
Dindoa C2 | 1K40 - Veld 1 | |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 4 |
HKC (U) 5 | 1K40 - Veld 1 | |