Wedstrijdschema Einddagtoernooi
Hierbij het wedstrijdschema van de wedstrijden op de einddag per poule. Met veldindeling, tijden, scheidsrechters etc.
Poule | KNKV | (F-jes + fam.) | |||
Teams: | Sint Gillis Waas | Kleur shirt: | groen | ||
Sikopi | zwart | ||||
Temse | blauw | ||||
Vobaco | wit | ||||
Scaldis | oranje | ||||
Vosko | rood | ||||
Ronde | Veld | Starttijd | Thuis team | Uit Team | Scheidsrechter |
9:30 | warming up voor alle teams | ||||
1 | 9:45 | – | |||
2 | 2 | 10:05 | Sint Gillis Waas | Sikopi | Bornem |
2 | 5 | 10:05 | Temse | Vobaco | Limes |
3 | 2 | 10:25 | Vosko | Scaldis | Boeckenberg |
4 | 2 | 10:45 | Sint Gillis Waas | Temse | Minerva |
5 | 2 | 11:05 | Scaldis | Vobaco | Boeckenberg |
6 | 2 | 11:25 | Sikopi | Vosko | Borgerhout |
7 | 2 | 11:45 | Vobaco | Vosko | Boutersem |
8 | 2 | 13:30 | Sint Gillis Waas | Scaldis | Bornem |
9 | 2 | 13:50 | Sikopi | Temse | Boeckenberg |
10 | 2 | 14:10 | Vobaco | Sint Gillis Waas | Borgerhout |
11 | 2 | 14:30 | Temse | Vosko | Borgerhout |
12 | 2 | 14:50 | Scaldis | Sikopi | De Strijders! |
13 | 2 | 15:10 | Sikopi | Vobaco | De Strijders! |
14 | 2 | 15:30 | Temse | Scaldis | Kwik |
14 | 5 | 15:30 | Vosko | Sint Gillis Waas | Boutersem |
Poule | KBKB | (D en E’s + fam.) | |||
Teams: | Catba | Kleur shirt: | rose | ||
Bornem | groen | ||||
Kapellen | zwart | ||||
Ganda | wit | ||||
Lubko | oranje | ||||
Putse | rood | ||||
Kwik | geel | ||||
Joki | blauw | ||||
Ronde | Veld | Starttijd | Thuis team | Uit Team | Scheidsrechter |
9:30 | warming up voor alle teams | ||||
1 | 3 | 9:45 | Catba | Bornem | Scaldis |
1 | 6 | 9:45 | Kapellen | Ganda | Aalst |
2 | 3 | 10:05 | Kwik | Joki | Limes |
2 | 6 | 10:05 | Lubko | Putse | Rijko |
3 | 3 | 10:25 | Catba | Kapellen | Limes |
3 | 6 | 10:25 | Joki | Ganda | Vobaco |
4 | 3 | 10:45 | Bornem | Lubko | Boutersem |
4 | 6 | 10:45 | Putse | Kwik | Rijko |
5 | 3 | 11:05 | Bornem | Ganda | Minerva |
5 | 6 | 11:05 | Lubko | Kwik | Temse |
6 | 3 | 11:25 | Kapellen | Putse | Limes |
6 | 6 | 11:25 | Joki | Catba | Aalst |
7 | 3 | 11:45 | Lubko | Catba | Boeckenberg |
7 | 6 | 11:45 | Joki | Bornem | Temse |
8 | 3 | 13:30 | Kwik | Kapellen | Limes |
8 | 6 | 13:30 | Ganda | Putse | Vobaco |
9 | 3 | 13:50 | Kapellen | Lubko | Limes |
9 | 6 | 13:50 | Catba | Ganda | Aalst |
10 | 3 | 14:10 | Putse | Joki | Scaldis |
10 | 6 | 14:10 | Kwik | Bornem | Rijko |
11 | 3 | 14:30 | Joki | Kapellen | Limes |
11 | 6 | 14:30 | Kwik | Catba | Boutersem |
12 | 3 | 14:50 | Putse | Bornem | Minerva |
12 | 6 | 14:50 | Ganda | Lubko | Rijko |
13 | 3 | 15:10 | Putse | Catba | Limes |
13 | 6 | 15:10 | Ganda | Kwik | Temse |
14 | 3 | 15:30 | Lubko | Joki | Minerva |
14 | 6 | 15:30 | Bornem | Kapellen | Aalst |
Poule | IKF | ||||
Teams: | Minerva | Kleur shirt: | oranje | ||
Limes | rose | ||||
Rijko | geel | ||||
Boutersem | rood | ||||
Borgerhout | zwart | ||||
Boeckenberg | groen | ||||
Aalst | blauw | ||||
De Strijders! | wit | ||||
Ronde | Veld | Starttijd | Thuis team | Uit Team | Scheidsrechter |
9:30 | warming up voor alle teams | ||||
1 | 1 | 9:45 | Minerva | Limes | Sint Gillis Waas |
1 | 4 | 9:45 | Rijko | Boutersem | Scaldis |
2 | 1 | 10:05 | Aalst | De Strijders! | Ganda |
2 | 4 | 10:05 | Borgerhout | Boeckenberg | Catba |
3 | 1 | 10:25 | Minerva | Rijko | Putse |
3 | 4 | 10:25 | De Strijders! | Boutersem | Putse |
4 | 1 | 10:45 | Limes | Borgerhout | Vosko |
4 | 4 | 10:45 | Boeckenberg | Aalst | Sikopi |
5 | 1 | 11:05 | Limes | Boutersem | Joki |
5 | 4 | 11:05 | Borgerhout | Aalst | Kapellen |
6 | 1 | 11:25 | Rijko | Boeckenberg | Sint Gillis Waas |
6 | 4 | 11:25 | De Strijders! | Minerva | Lubko |
7 | 1 | 11:45 | Borgerhout | Minerva | Putse |
7 | 4 | 11:45 | De Strijders! | Limes | Sikopi |
8 | 1 | 13:30 | Aalst | Rijko | Catba |
8 | 4 | 13:30 | Boutersem | Boeckenberg | Lubko |
9 | 1 | 13:50 | Rijko | Borgerhout | Vosko |
9 | 4 | 13:50 | Minerva | Boutersem | Putse |
10 | 1 | 14:10 | Boeckenberg | De Strijders! | Sikopi |
10 | 4 | 14:10 | Aalst | Limes | Scaldis |
11 | 1 | 14:30 | De Strijders! | Rijko | Ganda |
11 | 4 | 14:30 | Aalst | Minerva | Lubko |
12 | 1 | 14:50 | Boeckenberg | Limes | Sint Gillis Waas |
12 | 4 | 14:50 | Boutersem | Borgerhout | Kapellen |
13 | 1 | 15:10 | Boeckenberg | Minerva | Joki |
13 | 4 | 15:10 | Boutersem | Aalst | Kapellen |
14 | 1 | 15:30 | Borgerhout | De Strijders! | Catba |
14 | 4 | 15:30 | Limes | Rijko | Sikopi |