Oefenwedstrijden seizoen 2017-2018 (update)

Hieronder vinden jullie een update van de oefenwedstrijden voor het nieuwe seizoen per 19 juli 2017.

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
Vrijdag 18 augustus 2017 19.30 Noviomagum 2 – S2 Nijmegen
20.45 Noviomagum 1 – S1 Nijmegen
Zaterdag 19 augustus  09.30 Reehorst C1 – C1 Ede
Dinsdag 22 augustus 2017 19.30 S2 – Nova 2 Hoevelaken
20.45 S1 – Nova 1 Hoevelaken
Woensdag 23 augustus 19.00 Reehorst D1 – D1 Ede
Donderdag 24 augustus 2017 19.00 A1 – MIA A1 Hoevelaken
19.00 MIA B1 – B1 Amersfoort
Zaterdag 26 augustus 2017 09.00 E4 – Woudenberg E3 Hoevelaken
09.00 D3 – Unitas D3 Hoevelaken
10.00 E5 – Woudenberg E4 Hoevelaken
10.00 D1 – Spirit D1 Hoevelaken
10.00 B2 – Spirit B2 Hoevelaken
11.00 C2 – MIA C2 Hoevelaken
11.00 B2 – MIA B2 Hoevelaken
10.00 MIA E1 – E1 Amersfoort
11.00 MIA E2 – E2 Amersfoort
11.00 MIA D2 – D2 Amersfoort
09.50-12.40 Driekamp – C1 (Fortissimo, Duko, DVO, Animo) IJsselstein
11.00 Spirit A1  – A1 Voorthuizen
13.00 Sparta 3   – S3 Nijkerk
14.00 EKVA 2  – S2 Almere
15.30 EKVA 1  – S1 Almere
Dinsdag 29 augustus 2017 18.30 MIA D1 – D1 Amersfoort
19.30 MIA C1 – C1 Amersfoort
19.30 S2  – MIA 2 Hoevelaken
20.45 S1  – MIA 1 Hoevelaken

Schoolkorfbaltoernooi

Op woensdag 13 september 2017 wordt het schoolkorfbaltoernooi van KV Telstar/Dé Register Makelaar gehouden.

Het exacte programma is nu nog niet bekend, maar zodra we meer weten wordt dit uiteraard op onze website geplaatst.

Programma najaar 2017-2018

Het programma voor het najaar van seizoen 2017-2018 is bekend. De KNKV heeft het programma gemaakt en aan de verenigingen gestuurd met de vraag om z.s.m. de thuiswedstrijden in te delen op veld en aanvangstijd.

Wij hebben de thuiswedstrijden al ingedeeld en daarom staat er in onderstaand programma al een tijd. LET OP: Dit kan nog wijzigen!!

Zodra het programma definitief is zullen we dit op de gebruikelijke plek publiceren.

 

2 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar F1

Synergo F2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E5

Unitas/Perspectief E5

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E4

OVVO/De Kroon E6

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D3

Spirit D2

11:15

Telstar / Dé Register Makelaar C2

Dindoa C4

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar C1

Woudenberg C1

12:00

Telstar / Dé Register Makelaar B3

Sparta (N) B2

11:15

Telstar / Dé Register Makelaar B1

Antilopen/Lancyr Deelen B1

13:15

Telstar / Dé Register Makelaar A2

Unitas/Perspectief A3

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 5

RDZ 3
Sparta (N) E2

Telstar / Dé Register Makelaar E3 NIJKERK GLD
Soesterkwartier E1

Telstar / Dé Register Makelaar E2 AMERSFOORT
Sparta (N) E1

Telstar / Dé Register Makelaar E1 NIJKERK GLD
Antilopen/Lancyr Deelen D2

Telstar / Dé Register Makelaar D2 LEUSDEN
Unitas/Perspectief D2

Telstar / Dé Register Makelaar D1 HARDERWIJK
ODIK B2

Telstar / Dé Register Makelaar B2 BARNEVELD
DWS A1

Telstar / Dé Register Makelaar A3 KOOTWIJKERBROEK
Apeldoorn 7

Telstar / Dé Register Makelaar 4 APELDOORN
Synergo 6

Telstar / Dé Register Makelaar 3 UTRECHT
KCC/SO natural 3

Telstar / Dé Register Makelaar 2 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Sparta (N) 1

Telstar / Dé Register Makelaar 1 NIJKERK GLD

 

9 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E3

MIA E2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E2

De Meeuwen E5

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E1

Antilopen/Lancyr Deelen E2

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D2

Woudenberg D1

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar D1

MIA D1

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar B2

MIA B2

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar A3

Tweemaal Zes A2

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar A1

Reehorst ’45 A1

17:00

Telstar / Dé Register Makelaar 4

MIA 8

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 3

DWS 2

14:00

Telstar / Dé Register Makelaar 2

Tweemaal Zes 2

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 1

Nova 1
RDZ F1

Telstar / Dé Register Makelaar F1 ZEIST
Sparta (N) E4

Telstar / Dé Register Makelaar E5 NIJKERK GLD
Antilopen/Lancyr Deelen E5

Telstar / Dé Register Makelaar E4 LEUSDEN
De Meeuwen D4

Telstar / Dé Register Makelaar D3 PUTTEN
Revival C1

Telstar / Dé Register Makelaar C2 TERSCHUUR
Wageningen C1

Telstar / Dé Register Makelaar C1 WAGENINGEN
Revival B1

Telstar / Dé Register Makelaar B3 TERSCHUUR
Dindoa B1

Telstar / Dé Register Makelaar B1 ERMELO
Elburg A2

Telstar / Dé Register Makelaar A2 ELBURG
ODIK 6

Telstar / Dé Register Makelaar 5 BARNEVELD

 

 

12 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

20:00

Telstar / Dé Register Makelaar A1

Huizen A1

 

16 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar F1

Tweemaal Zes F1

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E5

Antilopen/Lancyr Deelen E7

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E3

ODIK E1

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D3

Soesterkwartier D1

11:15

Telstar / Dé Register Makelaar D2

De Meeuwen D3

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D1

De Meeuwen D2

11:15

Telstar / Dé Register Makelaar C2

De Meeuwen C4

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar B3

Dindoa B3

14:00

Telstar / Dé Register Makelaar A3

Sparta (N) A3

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 5

Synergo 10
RDZ E2

Telstar / Dé Register Makelaar E4 ZEIST
Antilopen/Lancyr Deelen E4

Telstar / Dé Register Makelaar E2 LEUSDEN
De Meeuwen E7

Telstar / Dé Register Makelaar E1 PUTTEN
Synergo C1

Telstar / Dé Register Makelaar C1 UTRECHT
Spirit B3

Telstar / Dé Register Makelaar B2 VOORTHUIZEN
MIA B1

Telstar / Dé Register Makelaar B1 AMERSFOORT
De Meeuwen A4

Telstar / Dé Register Makelaar A2 PUTTEN
Fortissimo A1

Telstar / Dé Register Makelaar A1 IJSSELSTEIN UT
Regio ’72 5

Telstar / Dé Register Makelaar 4 VAASSEN
Antilopen/Lancyr Deelen 5

Telstar / Dé Register Makelaar 3 LEUSDEN
VEO 2

Telstar / Dé Register Makelaar 2 ‘S-GRAVENHAGE
VEO 1

Telstar / Dé Register Makelaar 1 ‘S-GRAVENHAGE

 

23 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E4

RDZ E2

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E2

Antilopen/Lancyr Deelen E4

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E1

De Meeuwen E7

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar C1

Synergo C1

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar B2

Spirit B3

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar B1

MIA B1

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar A2

De Meeuwen A4

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar A1

Woudenberg A2

17:00

Telstar / Dé Register Makelaar 4

Regio ’72 5

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 3

Koveni 2

14:00

Telstar / Dé Register Makelaar 2

Nieuwerkerk 3

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 1

Juventa 1
Tweemaal Zes F1

Telstar / Dé Register Makelaar F1 MAARTENSDIJK
Antilopen/Lancyr Deelen E7

Telstar / Dé Register Makelaar E5 LEUSDEN
ODIK E1

Telstar / Dé Register Makelaar E3 BARNEVELD
Soesterkwartier D1

Telstar / Dé Register Makelaar D3 AMERSFOORT
De Meeuwen D3

Telstar / Dé Register Makelaar D2 PUTTEN
De Meeuwen D2

Telstar / Dé Register Makelaar D1 PUTTEN
De Meeuwen C4

Telstar / Dé Register Makelaar C2 PUTTEN
Dindoa B3

Telstar / Dé Register Makelaar B3 ERMELO
Sparta (N) A3

Telstar / Dé Register Makelaar A3 NIJKERK GLD
Synergo 10

Telstar / Dé Register Makelaar 5 UTRECHT

 

30 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E3

Sparta (N) E2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E2

Soesterkwartier E1

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E1

Sparta (N) E1

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D2

Antilopen/Lancyr Deelen D2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar D1

Unitas/Perspectief D2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar B2

ODIK B2

12:15

Telstar / Dé Register Makelaar A3

DWS A1

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 4

Apeldoorn 7

14:00

Telstar / Dé Register Makelaar 3

Thor (H) 2
Synergo F2

Telstar / Dé Register Makelaar F1 UTRECHT
Unitas/Perspectief E5

Telstar / Dé Register Makelaar E5 HARDERWIJK
OVVO/De Kroon E6

Telstar / Dé Register Makelaar E4 MAARSSEN
Spirit D2

Telstar / Dé Register Makelaar D3 VOORTHUIZEN
Dindoa C4

Telstar / Dé Register Makelaar C2 ERMELO
Woudenberg C1

Telstar / Dé Register Makelaar C1 WOUDENBERG
Sparta (N) B2

Telstar / Dé Register Makelaar B3 NIJKERK GLD
Antilopen/Lancyr Deelen B1

Telstar / Dé Register Makelaar B1 LEUSDEN
Unitas/Perspectief A3

Telstar / Dé Register Makelaar A2 HARDERWIJK
Reeuwijk A1

Telstar / Dé Register Makelaar A1 REEUWIJK
RDZ 3

Telstar / Dé Register Makelaar 5 ZEIST
TOP/Quoratio 3

Telstar / Dé Register Makelaar 2 SASSENHEIM
Rigtersbleek/Cottus 1

Telstar / Dé Register Makelaar 1 ENSCHEDE

Teamindeling seizoen 2017-2018

Hieronder vinden jullie de indeling van de teams voor het seizoen 2017-2018. Verder vinden jullie op deze site de toelichting op deze indeling en het overzicht m.b.t. de trainingen de komende weken.

Indeling teams seizoen 2017-2018:
Senioren 1 & 2:   Senioren 3:   Senioren 4:
Berdien Arjan L. Colinda Bas A. Aline Elzard
Carmen Arjan W. Leonie Jochem Dana Luuk
Eline K. Bas H Dame S2 Pepijn Elsbeth Max
Esmee Duco Dame S2 Renze Marieke L. Richard
Esther Jan Willem Thom Romy Robert
Marieke J. Joost Tim Ruth
Marijke Peter V.
Rebekka Timon
Romee Wilbert
Vivian
Woutera
Trainer/coach: Trainer/coach: Trainer: Rob
Daan & Maarten Herman & Peter J. Coach: Martine
Senioren 5:     Junioren A1:   Junioren A2:
Annemarie Arno Britt T. Bjorn Denise Daniël
Annemiek Cees Frederiek Casper Eline Z. Ben
Cobi Stefan Laura Kn. Lois Henrieke Wouter
Corine Ton Marit Rene Jannieka
Grietje Wout Rachel Sander Stefanie
Marrie
Toos
Wendy
Trainer: Trainer: Trainer/coach:
S5/Recreanten Arjan W. & Joost Leonie & Max
Junioren A3:   Aspiranten B1:   Aspiranten B2:
Esther S. Janine Brit D. Gijsbert Emma Jarno L.
Geke Laura V. Helena Jarno E. Lianne G. Joas
Ilse Marieke D. Imke Rowan Mirjam Menno
Jalien Naomi Merel Ruben Nancy
Rhodé Thomas Paulien
Suzanne
Wiep
Trainer/coach: Trainer/coach: Trainer/coach:
Wendy & Wout Duco & Peter V. Carmen, Casper & Eline K.
Aspiranten B3:   Aspiranten C1:   Aspiranten C2:
Dianne Arthur Bente H. André Amberlijn Jelmer
Emily Jasper Britt O. Lukas Lizelot Patrick
Laura Kaai Vincent Jadine Luuk Bente T. Rens
Laureen Jiska Mark Anne-Kimm
Lianne B. Anouk
Rochelle
Trainer/coach: Trainer/coach: Trainer/coach:
Marijke & Romy Geert & Woutera Pepijn & Vivian
Pupillen D1:   Pupillen D2:   Pupillen D3:
Hanna Daniël Maren Arjen Esmee Camiel
Loes Jeremey Mirthe Chris Hester Dirk-Jan
Renske Martin Sylke Gideon Joëlle Gert
Lotte Rick Thamar Ruben S. Laura Pepijn
Veronique Shirley Tim
Trainer/coach: Trainer/coach: Trainer/coach:
Freerk & Martine Bjorn, Jarno L. & Rebekka Annelie, Arina & Gijsbert
Pupillen E1:   Pupillen E2:   Pupillen E3:
Madelief Thijs Esther D. Levi Dana Maurits
Sofia Yordi Eva Nathan Henriette Tjerk
Tessa Josefien Iris
Trainer/coach: Trainer/coach: Trainer/coach:
Britt T., Daphne & Paulien Geert-Jan, Henrieke & Brit D., Helena & Marieke L.
Marieke V.
Pupillen E4:   Pupillen E5:   Pupillen F1:
Adaja David Brenda Dinand Lisanne Aron
Marrianne Eliam Marjan Ruben D. Tess Hugo
Koen Mirthe Joris
Marc
Trainer/coach: Trainer/coach: Trainer/coach:
Mark & Rachel Corine, Lianne G. & Wiep Dianne, Laura V. & Toos
Kangoeroes:   Recreanten:
Iza Aaron Bianca Bert
Jorinde Jan Dingena Henk
Naomi Maiylow Marion Karel
Stan Sandra Robért
Xander
Trainer: Trainer:
Elise/Maarten, Gerben/Rosanne S5/Recreanten
Bente, Lianne B., Lukas & Ruben