Teamindeling seizoen 2017-2018
Hieronder vinden jullie de indeling van de teams voor het seizoen 2017-2018. Verder vinden jullie op deze site de toelichting op deze indeling en het overzicht m.b.t. de trainingen de komende weken.
Indeling teams seizoen 2017-2018: | ||||||||
Senioren 1 & 2: | Senioren 3: | Senioren 4: | ||||||
Berdien | Arjan L. | Colinda | Bas A. | Aline | Elzard | |||
Carmen | Arjan W. | Leonie | Jochem | Dana | Luuk | |||
Eline K. | Bas H | Dame S2 | Pepijn | Elsbeth | Max | |||
Esmee | Duco | Dame S2 | Renze | Marieke L. | Richard | |||
Esther | Jan Willem | Thom | Romy | Robert | ||||
Marieke J. | Joost | Tim | Ruth | |||||
Marijke | Peter V. | |||||||
Rebekka | Timon | |||||||
Romee | Wilbert | |||||||
Vivian | ||||||||
Woutera | ||||||||
Trainer/coach: | Trainer/coach: | Trainer: Rob | ||||||
Daan & Maarten | Herman & Peter J. | Coach: Martine | ||||||
Senioren 5: | Junioren A1: | Junioren A2: | ||||||
Annemarie | Arno | Britt T. | Bjorn | Denise | Daniël | |||
Annemiek | Cees | Frederiek | Casper | Eline Z. | Ben | |||
Cobi | Stefan | Laura Kn. | Lois | Henrieke | Wouter | |||
Corine | Ton | Marit | Rene | Jannieka | ||||
Grietje | Wout | Rachel | Sander | Stefanie | ||||
Marrie | ||||||||
Toos | ||||||||
Wendy | ||||||||
Trainer: | Trainer: | Trainer/coach: | ||||||
S5/Recreanten | Arjan W. & Joost | Leonie & Max | ||||||
Junioren A3: | Aspiranten B1: | Aspiranten B2: | ||||||
Esther S. | Janine | Brit D. | Gijsbert | Emma | Jarno L. | |||
Geke | Laura V. | Helena | Jarno E. | Lianne G. | Joas | |||
Ilse | Marieke D. | Imke | Rowan | Mirjam | Menno | |||
Jalien | Naomi | Merel | Ruben | Nancy | ||||
Rhodé | Thomas | Paulien | ||||||
Suzanne | ||||||||
Wiep | ||||||||
Trainer/coach: | Trainer/coach: | Trainer/coach: | ||||||
Wendy & Wout | Duco & Peter V. | Carmen, Casper & Eline K. | ||||||
Aspiranten B3: | Aspiranten C1: | Aspiranten C2: | ||||||
Dianne | Arthur | Bente H. | André | Amberlijn | Jelmer | |||
Emily | Jasper | Britt O. | Lukas | Lizelot | Patrick | |||
Laura Kaai | Vincent | Jadine | Luuk | Bente T. | Rens | |||
Laureen | Jiska | Mark | Anne-Kimm | |||||
Lianne B. | Anouk | |||||||
Rochelle | ||||||||
Trainer/coach: | Trainer/coach: | Trainer/coach: | ||||||
Marijke & Romy | Geert & Woutera | Pepijn & Vivian | ||||||
Pupillen D1: | Pupillen D2: | Pupillen D3: | ||||||
Hanna | Daniël | Maren | Arjen | Esmee | Camiel | |||
Loes | Jeremey | Mirthe | Chris | Hester | Dirk-Jan | |||
Renske | Martin | Sylke | Gideon | Joëlle | Gert | |||
Lotte | Rick | Thamar | Ruben S. | Laura | Pepijn | |||
Veronique | Shirley | Tim | ||||||
Trainer/coach: | Trainer/coach: | Trainer/coach: | ||||||
Freerk & Martine | Bjorn, Jarno L. & Rebekka | Annelie, Arina & Gijsbert | ||||||
Pupillen E1: | Pupillen E2: | Pupillen E3: | ||||||
Madelief | Thijs | Esther D. | Levi | Dana | Maurits | |||
Sofia | Yordi | Eva | Nathan | Henriette | Tjerk | |||
Tessa | Josefien | Iris | ||||||
Trainer/coach: | Trainer/coach: | Trainer/coach: | ||||||
Britt T., Daphne & Paulien | Geert-Jan, Henrieke & | Brit D., Helena & Marieke L. | ||||||
Marieke V. | ||||||||
Pupillen E4: | Pupillen E5: | Pupillen F1: | ||||||
Adaja | David | Brenda | Dinand | Lisanne | Aron | |||
Marrianne | Eliam | Marjan | Ruben D. | Tess | Hugo | |||
Koen | Mirthe | Joris | ||||||
Marc | ||||||||
Trainer/coach: | Trainer/coach: | Trainer/coach: | ||||||
Mark & Rachel | Corine, Lianne G. & Wiep | Dianne, Laura V. & Toos | ||||||
Kangoeroes: | Recreanten: | |||||||
Iza | Aaron | Bianca | Bert | |||||
Jorinde | Jan | Dingena | Henk | |||||
Naomi | Maiylow | Marion | Karel | |||||
Stan | Sandra | Robért | ||||||
Xander | ||||||||
Trainer: | Trainer: | |||||||
Elise/Maarten, Gerben/Rosanne | S5/Recreanten | |||||||
Bente, Lianne B., Lukas & Ruben |