Programma najaar 2017-2018
Het programma voor het najaar van seizoen 2017-2018 is bekend. De KNKV heeft het programma gemaakt en aan de verenigingen gestuurd met de vraag om z.s.m. de thuiswedstrijden in te delen op veld en aanvangstijd.
Wij hebben de thuiswedstrijden al ingedeeld en daarom staat er in onderstaand programma al een tijd. LET OP: Dit kan nog wijzigen!!
Zodra het programma definitief is zullen we dit op de gebruikelijke plek publiceren.
2 september |
|||||
Aanvangstijd | Thuis team | Uit team | Plaats | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar F1 |
– |
Synergo F2 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E5 |
– |
Unitas/Perspectief E5 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E4 |
– |
OVVO/De Kroon E6 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar D3 |
– |
Spirit D2 | ||
11:15 |
Telstar / Dé Register Makelaar C2 |
– |
Dindoa C4 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar C1 |
– |
Woudenberg C1 | ||
12:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar B3 |
– |
Sparta (N) B2 | ||
11:15 |
Telstar / Dé Register Makelaar B1 |
– |
Antilopen/Lancyr Deelen B1 | ||
13:15 |
Telstar / Dé Register Makelaar A2 |
– |
Unitas/Perspectief A3 | ||
15:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar 5 |
– |
RDZ 3 | ||
Sparta (N) E2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E3 | NIJKERK GLD | ||
Soesterkwartier E1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E2 | AMERSFOORT | ||
Sparta (N) E1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E1 | NIJKERK GLD | ||
Antilopen/Lancyr Deelen D2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar D2 | LEUSDEN | ||
Unitas/Perspectief D2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar D1 | HARDERWIJK | ||
ODIK B2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar B2 | BARNEVELD | ||
DWS A1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar A3 | KOOTWIJKERBROEK | ||
Apeldoorn 7 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 4 | APELDOORN | ||
Synergo 6 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 3 | UTRECHT | ||
KCC/SO natural 3 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 2 | CAPELLE AAN DEN IJSSEL | ||
Sparta (N) 1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 1 | NIJKERK GLD |
9 september |
|||||
Aanvangstijd | Thuis team | Uit team | Plaats | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E3 |
– |
MIA E2 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E2 |
– |
De Meeuwen E5 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E1 |
– |
Antilopen/Lancyr Deelen E2 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar D2 |
– |
Woudenberg D1 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar D1 |
– |
MIA D1 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar B2 |
– |
MIA B2 | ||
12:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar A3 |
– |
Tweemaal Zes A2 | ||
12:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar A1 |
– |
Reehorst ’45 A1 | ||
17:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar 4 |
– |
MIA 8 | ||
15:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar 3 |
– |
DWS 2 | ||
14:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar 2 |
– |
Tweemaal Zes 2 | ||
15:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar 1 |
– |
Nova 1 | ||
RDZ F1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar F1 | ZEIST | ||
Sparta (N) E4 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E5 | NIJKERK GLD | ||
Antilopen/Lancyr Deelen E5 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E4 | LEUSDEN | ||
De Meeuwen D4 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar D3 | PUTTEN | ||
Revival C1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar C2 | TERSCHUUR | ||
Wageningen C1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar C1 | WAGENINGEN | ||
Revival B1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar B3 | TERSCHUUR | ||
Dindoa B1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar B1 | ERMELO | ||
Elburg A2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar A2 | ELBURG | ||
ODIK 6 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 5 | BARNEVELD |
12 september |
|||||
Aanvangstijd | Thuis team | Uit team | Plaats | ||
20:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar A1 |
– |
Huizen A1 |
16 september |
|||||
Aanvangstijd | Thuis team | Uit team | Plaats | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar F1 |
– |
Tweemaal Zes F1 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E5 |
– |
Antilopen/Lancyr Deelen E7 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E3 |
– |
ODIK E1 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar D3 |
– |
Soesterkwartier D1 | ||
11:15 |
Telstar / Dé Register Makelaar D2 |
– |
De Meeuwen D3 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar D1 |
– |
De Meeuwen D2 | ||
11:15 |
Telstar / Dé Register Makelaar C2 |
– |
De Meeuwen C4 | ||
12:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar B3 |
– |
Dindoa B3 | ||
14:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar A3 |
– |
Sparta (N) A3 | ||
15:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar 5 |
– |
Synergo 10 | ||
RDZ E2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E4 | ZEIST | ||
Antilopen/Lancyr Deelen E4 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E2 | LEUSDEN | ||
De Meeuwen E7 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E1 | PUTTEN | ||
Synergo C1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar C1 | UTRECHT | ||
Spirit B3 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar B2 | VOORTHUIZEN | ||
MIA B1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar B1 | AMERSFOORT | ||
De Meeuwen A4 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar A2 | PUTTEN | ||
Fortissimo A1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar A1 | IJSSELSTEIN UT | ||
Regio ’72 5 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 4 | VAASSEN | ||
Antilopen/Lancyr Deelen 5 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 3 | LEUSDEN | ||
VEO 2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 2 | ‘S-GRAVENHAGE | ||
VEO 1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 1 | ‘S-GRAVENHAGE |
23 september |
|||||
Aanvangstijd | Thuis team | Uit team | Plaats | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E4 |
– |
RDZ E2 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E2 |
– |
Antilopen/Lancyr Deelen E4 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E1 |
– |
De Meeuwen E7 | ||
12:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar C1 |
– |
Synergo C1 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar B2 |
– |
Spirit B3 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar B1 |
– |
MIA B1 | ||
12:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar A2 |
– |
De Meeuwen A4 | ||
12:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar A1 |
– |
Woudenberg A2 | ||
17:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar 4 |
– |
Regio ’72 5 | ||
15:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar 3 |
– |
Koveni 2 | ||
14:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar 2 |
– |
Nieuwerkerk 3 | ||
15:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar 1 |
– |
Juventa 1 | ||
Tweemaal Zes F1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar F1 | MAARTENSDIJK | ||
Antilopen/Lancyr Deelen E7 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E5 | LEUSDEN | ||
ODIK E1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E3 | BARNEVELD | ||
Soesterkwartier D1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar D3 | AMERSFOORT | ||
De Meeuwen D3 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar D2 | PUTTEN | ||
De Meeuwen D2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar D1 | PUTTEN | ||
De Meeuwen C4 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar C2 | PUTTEN | ||
Dindoa B3 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar B3 | ERMELO | ||
Sparta (N) A3 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar A3 | NIJKERK GLD | ||
Synergo 10 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 5 | UTRECHT |
30 september |
|||||
Aanvangstijd | Thuis team | Uit team | Plaats | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E3 |
– |
Sparta (N) E2 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E2 |
– |
Soesterkwartier E1 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar E1 |
– |
Sparta (N) E1 | ||
10:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar D2 |
– |
Antilopen/Lancyr Deelen D2 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar D1 |
– |
Unitas/Perspectief D2 | ||
11:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar B2 |
– |
ODIK B2 | ||
12:15 |
Telstar / Dé Register Makelaar A3 |
– |
DWS A1 | ||
15:30 |
Telstar / Dé Register Makelaar 4 |
– |
Apeldoorn 7 | ||
14:00 |
Telstar / Dé Register Makelaar 3 |
– |
Thor (H) 2 | ||
Synergo F2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar F1 | UTRECHT | ||
Unitas/Perspectief E5 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E5 | HARDERWIJK | ||
OVVO/De Kroon E6 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar E4 | MAARSSEN | ||
Spirit D2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar D3 | VOORTHUIZEN | ||
Dindoa C4 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar C2 | ERMELO | ||
Woudenberg C1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar C1 | WOUDENBERG | ||
Sparta (N) B2 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar B3 | NIJKERK GLD | ||
Antilopen/Lancyr Deelen B1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar B1 | LEUSDEN | ||
Unitas/Perspectief A3 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar A2 | HARDERWIJK | ||
Reeuwijk A1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar A1 | REEUWIJK | ||
RDZ 3 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 5 | ZEIST | ||
TOP/Quoratio 3 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 2 | SASSENHEIM | ||
Rigtersbleek/Cottus 1 |
– |
Telstar / Dé Register Makelaar 1 | ENSCHEDE |