Team

Dag

Tijd

Trainers

Sporthal

Senioren

S1

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Daan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Daan

1/2

Slag

S2

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Stefan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Stefan

1/2

Slag

S3

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Zelf

1

Ridderspoor

S4

ma Di wo do vr

19.30-21.00

Zelf

1/2

Strijland

S5

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Rob

1/3

Slag

S6

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Rekr

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Junioren

A1

ma di Wo do vr

19.30-21.00

ArjanW, Joost

1

Baggelaar

ma di wo Do vr

20.00-21.00

ArjanW, Joost

1/2

Slag

A2

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Leonie, Max

1/2

Ridderspoor

A3

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Romy, Pepijn

1/3

Slag

Aspiranten

B1

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Slag

B2

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Eline, Carmen

1/3

Slag

C1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/3

Slag

C2

ma Di wo do vr

18.00-19.00

Jochem

1

Ridderspoor

C3

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Winette, Casper

1/3

Slag

Pupillen

D1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Thom, Martine

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Lois, Martine

1/3

Slag

D2

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Vivian, Marijke, Rowan

1/3

Slag

D3

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Arina, Freerk

1/3

Slag

E1

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Brit, Helena

1/3

Slag

E2

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Grietje, Gijsbert

1/3

Slag

E3

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Annelie, Britt, Melanie

1/3

Slag

E4

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Toos, Jasper, Menno

1/3

Slag

F1

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Marieke, Rachel, Mark

1/3

Slag

F2

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Dianne, Ruben, Mirjam

1/3

Slag

Kangoeroes

Zaterdag

09.00 – 10.00

Gerben, Rosanne, Bente, Emily, Lianne B, Dionne

1/2

Ridderspoor

Team

Dag

Tijd

Trainers

Sporthal

Senioren

S1

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Daan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Daan

1/2

Slag

S2

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Stefan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Stefan

1/2

Slag

S3

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Zelf

1

Ridderspoor

S4

ma Di wo do vr

19.30-21.00

Zelf

1/2

Strijland

S5

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Rob

1/3

Slag

S6

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Rekr

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Junioren

A1

ma di Wo do vr

19.30-21.00

ArjanW, Joost

1

Baggelaar

ma di wo Do vr

20.00-21.00

ArjanW, Joost

1/2

Slag

A2

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Leonie, Max

1/2

Ridderspoor

A3

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Romy, Pepijn

1/3

Slag

Aspiranten

B1

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Slag

B2

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Eline, Carmen

1/3

Slag

C1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/3

Slag

C2

ma Di wo do vr

18.00-19.00

Jochem

1

Ridderspoor

C3

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Winette, Casper

1/3

Slag

Pupillen

D1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Thom, Martine

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Lois, Martine

1/3

Slag

D2

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Vivian, Marijke, Rowan

1/3

Slag

D3

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Arina, Freerk

1/3

Slag

E1

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Brit, Helena

1/3

Slag

E2

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Grietje, Gijsbert

1/3

Slag

E3

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Annelie, Britt, Melanie

1/3

Slag

E4

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Toos, Jasper, Menno

1/3

Slag

F1

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Marieke, Rachel, Mark

1/3

Slag

F2

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Dianne, Ruben, Mirjam

1/3

Slag

Kangoeroes

Zaterdag

09.00 – 10.00

Gerben, Rosanne, Bente, Emily, Lianne B, Dionne

1/2

Ridderspoor