Thuisprogramma zaterdag 25 mei 2019

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht Teller(s)
10:00 Telstar/dé Register Makelaar F2 - Spirit F3 Rebekka Kruijsbergen    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar E1 - MIA E6 Sander Voets    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar E3 - Dindoa E3 Esmee van Voorn    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar D2 - Huizen D1 Bjorn de Groot    
11:00 Telstar/dé Register Makelaar C2 - DWS C1 Wouter van Bloemendaal    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar D1 - ASVD D1 Bas Hopman    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar A1 - ODIK A1 Minderman, R    
12:40 Telstar/dé Register Makelaar B2 - MIA B2 Telstar ?    
14:00 Telstar/dé Register Makelaar A2 - MIA A2 Gijsbert van Gessel    
16:30 Telstar/dé Register Makelaar 5 - ODIK 7 Casper van Goethem    

Thuisprogramma zaterdag 1 juni 2019

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht Teller(s)
10:00 Telstar/dé Register Makelaar F2 - Dindoa F2 Timon Groen    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar E4 - Synergo E4 Gijsbert van Gessel    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar D3 - Spirit D4 Wouter van Bloemendaal    
11:00 Telstar/dé Register Makelaar E2 - MIA E7 Esther Vermeij    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar C2 - Antilopen/Lancyr Deelen C2 Gijsbert van Gessel    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar C1 - Fiducia C1 Bas Hopman    
12:00 Telstar/dé Register Makelaar B2 - DWS B1 Sander Voets    
12:15 Telstar/dé Register Makelaar A3 - DWS A1 Andries van Eckeveld    
12:30 Telstar/dé Register Makelaar 3 - DWS 3 Arjan van Leijenhorst    
14:00 Telstar/dé Register Makelaar 2 - ODIK 2      
15:30 Telstar/dé Register Makelaar 1 - ODIK 1      
17:00 Telstar/dé Register Makelaar 5 - De Eemvogels 3 Gijsbert van Gessel    

Thuisprogramma zaterdag 15 juni 2019

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht Teller(s)
10:00 Telstar/dé Register Makelaar F1 - Sparta (N) F1 Timon Groen    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar E3 - Antilopen/Lancyr Deelen E1 Luuk Rakhorst    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar D1 - Heerenveen D1 Bas Hopman    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar C3 - De Meeuwen C6 Carmen de Groot    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar E1 - Dindoa E2 Wouter van Bloemendaal    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar D2 - Koveni D1 Bjorn de Groot    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar A1 - Victum A1      
12:40 Telstar/dé Register Makelaar B1 - Oost-Arnhem B1 Lois de Korte    
14:00 Telstar/dé Register Makelaar A2 - RDZ A1 Andries van Eckeveld    
16:30 Telstar/dé Register Makelaar 4 - Sparta (N) 5 Gijsbert van Gessel    

Thuisprogramma zaterdag 25 mei 2019

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht Teller(s)
10:00 Telstar/dé Register Makelaar F2 - Spirit F3 Rebekka Kruijsbergen    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar E1 - MIA E6 Sander Voets    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar E3 - Dindoa E3 Esmee van Voorn    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar D2 - Huizen D1 Bjorn de Groot    
11:00 Telstar/dé Register Makelaar C2 - DWS C1 Wouter van Bloemendaal    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar D1 - ASVD D1 Bas Hopman    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar A1 - ODIK A1 Minderman, R    
12:40 Telstar/dé Register Makelaar B2 - MIA B2 Telstar ?    
14:00 Telstar/dé Register Makelaar A2 - MIA A2 Gijsbert van Gessel    
16:30 Telstar/dé Register Makelaar 5 - ODIK 7 Casper van Goethem    

Thuisprogramma zaterdag 1 juni 2019

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht Teller(s)
10:00 Telstar/dé Register Makelaar F2 - Dindoa F2 Timon Groen    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar E4 - Synergo E4 Gijsbert van Gessel    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar D3 - Spirit D4 Wouter van Bloemendaal    
11:00 Telstar/dé Register Makelaar E2 - MIA E7 Esther Vermeij    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar C2 - Antilopen/Lancyr Deelen C2 Gijsbert van Gessel    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar C1 - Fiducia C1 Bas Hopman    
12:00 Telstar/dé Register Makelaar B2 - DWS B1 Sander Voets    
12:15 Telstar/dé Register Makelaar A3 - DWS A1 Andries van Eckeveld    
12:30 Telstar/dé Register Makelaar 3 - DWS 3 Arjan van Leijenhorst    
14:00 Telstar/dé Register Makelaar 2 - ODIK 2      
15:30 Telstar/dé Register Makelaar 1 - ODIK 1      
17:00 Telstar/dé Register Makelaar 5 - De Eemvogels 3 Gijsbert van Gessel    

Thuisprogramma zaterdag 15 juni 2019

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht Teller(s)
10:00 Telstar/dé Register Makelaar F1 - Sparta (N) F1 Timon Groen    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar E3 - Antilopen/Lancyr Deelen E1 Luuk Rakhorst    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar D1 - Heerenveen D1 Bas Hopman    
10:00 Telstar/dé Register Makelaar C3 - De Meeuwen C6 Carmen de Groot    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar E1 - Dindoa E2 Wouter van Bloemendaal    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar D2 - Koveni D1 Bjorn de Groot    
11:15 Telstar/dé Register Makelaar A1 - Victum A1      
12:40 Telstar/dé Register Makelaar B1 - Oost-Arnhem B1 Lois de Korte    
14:00 Telstar/dé Register Makelaar A2 - RDZ A1 Andries van Eckeveld    
16:30 Telstar/dé Register Makelaar 4 - Sparta (N) 5 Gijsbert van Gessel