Thuisprogramma voor zaterdag 3 december 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek E3 Revival E2Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek B2 ODIK B2Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek D2 Dindoa D3Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A1 Dindoa A2Veld 1
18:15 Telstar/Schoonderbeek 2 Spirit 2Veld 1
19:35 Telstar/Schoonderbeek 1 Spirit 1Veld 1
21:05 Telstar/Schoonderbeek 4 KVA 5Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 10 december 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek E1 Dindoa E2Veld 1 A
10:00 Telstar/Schoonderbeek F2 MIA F2Veld 1 B
11:00 Telstar/Schoonderbeek E3 ODIK E7Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D2 Unitas/Perspectief D3Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek D1 Spirit D1Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek C2 Sparta (Zw) C3Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Fortissimo C1Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A2 Koveni A1Veld 1
20:10 Telstar/Schoonderbeek 5 Sparta (N) 5Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 3 Unitas/Perspectief 4Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 13 december 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 MIA MW2Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 17 december 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F1 Spirit F2Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E2 Unitas/Perspectief E6Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D3 MIA D3Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek B2 SKF B5Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A1 Wolderwijd/DYZLE A1Veld 1
18:15 Telstar/Schoonderbeek 4 Reehorst '45 4Veld 1
19:35 Telstar/Schoonderbeek 1 DOS-WK 1Veld 1
21:05 Telstar/Schoonderbeek 2 Antilopen/Lancyr Deelen 3Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 14 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F2 SKF F3Veld 1 B
10:00 Telstar/Schoonderbeek E1 ODIK E4Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E3 Spirit E5Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D2 Revival D1Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek D1 De Meeuwen D2Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Victum C1Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek B1 DKOD B1Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A2 Thor (H) A1Veld 1
20:10 Telstar/Schoonderbeek 3 Tiel '72 3Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 5 Dindoa 6Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 21 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F1 SKF F2Veld 1 B
10:00 Telstar/Schoonderbeek E2 De Meeuwen E4Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E3 Sparta (N) E3Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D2 Antilopen/Lancyr Deelen D2Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek B2 Soesterkwartier B1Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A2 KCD A1Veld 1
18:20 Telstar/Schoonderbeek 2 DVO/Accountor 4Veld 1
19:40 Telstar/Schoonderbeek 1 AKC (Al) 1Veld 1
21:15 Telstar/Schoonderbeek 4 Synergo 5Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 24 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 Dindoa MW1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 28 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F2 Dindoa F2Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E1 De Meeuwen E3Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D1 ODIK D1Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek C2 Wit-Blauw/Green Organics C3Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek C1 SKF C2Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek B1 ODIK B1Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A1 De Meeuwen A2Veld 1
20:10 Telstar/Schoonderbeek 5 ODIK 4Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 3 Dindoa 4Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 31 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 DWS MW1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 4 februari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F2 Unitas/Perspectief F2Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E2 Revival E1Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek B2 MIA B4Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek A1 EKVA A1Veld 1
17:15 Telstar/Schoonderbeek 4 Reeuwijk 3Veld 1
18:30 Telstar/Schoonderbeek 2 Wageningen 3Veld 1
19:50 Telstar/Schoonderbeek 1 Woudenberg 1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 11 februari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek E1 SKF E7Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D1 Sparta (N) D1Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek C2 De Meeuwen C3Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Devinco C1Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek B1 Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A2 Tweemaal Zes A2Veld 1
20:10 Telstar/Schoonderbeek 3 Zwaluwen 2Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 5 Spirit 5Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 14 februari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 RDZ MW1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 18 februari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek E2 Wolderwijd/DYZLE E2Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek F1 MIA F1Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D3 Antilopen/Lancyr Deelen D1Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek B2 Exakwa B5Veld 1
17:05 Telstar/Schoonderbeek A1 DKV Victoria A1Veld 1
18:20 Telstar/Schoonderbeek 4 HKC (U) 4Veld 1
19:45 Telstar/Schoonderbeek 1 Apeldoorn 1Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 2 DOS (W) 2Veld 1

Thuisprogramma voor zaterdag 3 december 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek E3 Revival E2Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek B2 ODIK B2Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek D2 Dindoa D3Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A1 Dindoa A2Veld 1
18:15 Telstar/Schoonderbeek 2 Spirit 2Veld 1
19:35 Telstar/Schoonderbeek 1 Spirit 1Veld 1
21:05 Telstar/Schoonderbeek 4 KVA 5Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 10 december 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek E1 Dindoa E2Veld 1 A
10:00 Telstar/Schoonderbeek F2 MIA F2Veld 1 B
11:00 Telstar/Schoonderbeek E3 ODIK E7Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D2 Unitas/Perspectief D3Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek D1 Spirit D1Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek C2 Sparta (Zw) C3Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Fortissimo C1Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A2 Koveni A1Veld 1
20:10 Telstar/Schoonderbeek 5 Sparta (N) 5Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 3 Unitas/Perspectief 4Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 13 december 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 MIA MW2Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 17 december 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F1 Spirit F2Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E2 Unitas/Perspectief E6Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D3 MIA D3Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek B2 SKF B5Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A1 Wolderwijd/DYZLE A1Veld 1
18:15 Telstar/Schoonderbeek 4 Reehorst '45 4Veld 1
19:35 Telstar/Schoonderbeek 1 DOS-WK 1Veld 1
21:05 Telstar/Schoonderbeek 2 Antilopen/Lancyr Deelen 3Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 14 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F2 SKF F3Veld 1 B
10:00 Telstar/Schoonderbeek E1 ODIK E4Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E3 Spirit E5Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D2 Revival D1Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek D1 De Meeuwen D2Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Victum C1Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek B1 DKOD B1Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A2 Thor (H) A1Veld 1
20:10 Telstar/Schoonderbeek 3 Tiel '72 3Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 5 Dindoa 6Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 21 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F1 SKF F2Veld 1 B
10:00 Telstar/Schoonderbeek E2 De Meeuwen E4Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E3 Sparta (N) E3Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D2 Antilopen/Lancyr Deelen D2Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek B2 Soesterkwartier B1Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A2 KCD A1Veld 1
18:20 Telstar/Schoonderbeek 2 DVO/Accountor 4Veld 1
19:40 Telstar/Schoonderbeek 1 AKC (Al) 1Veld 1
21:15 Telstar/Schoonderbeek 4 Synergo 5Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 24 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 Dindoa MW1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 28 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F2 Dindoa F2Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E1 De Meeuwen E3Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D1 ODIK D1Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek C2 Wit-Blauw/Green Organics C3Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek C1 SKF C2Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek B1 ODIK B1Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A1 De Meeuwen A2Veld 1
20:10 Telstar/Schoonderbeek 5 ODIK 4Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 3 Dindoa 4Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 31 januari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 DWS MW1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 4 februari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek F2 Unitas/Perspectief F2Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek E2 Revival E1Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek B2 MIA B4Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek A1 EKVA A1Veld 1
17:15 Telstar/Schoonderbeek 4 Reeuwijk 3Veld 1
18:30 Telstar/Schoonderbeek 2 Wageningen 3Veld 1
19:50 Telstar/Schoonderbeek 1 Woudenberg 1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 11 februari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek E1 SKF E7Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D1 Sparta (N) D1Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek C2 De Meeuwen C3Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Devinco C1Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek B1 Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A2 Tweemaal Zes A2Veld 1
20:10 Telstar/Schoonderbeek 3 Zwaluwen 2Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 5 Spirit 5Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 14 februari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 RDZ MW1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 18 februari 2023

Tijd Thuisteam UitteamVeldInfo
10:00 Telstar/Schoonderbeek E2 Wolderwijd/DYZLE E2Veld 1 A
11:00 Telstar/Schoonderbeek F1 MIA F1Veld 1 A
15:00 Telstar/Schoonderbeek D3 Antilopen/Lancyr Deelen D1Veld 1
16:00 Telstar/Schoonderbeek B2 Exakwa B5Veld 1
17:05 Telstar/Schoonderbeek A1 DKV Victoria A1Veld 1
18:20 Telstar/Schoonderbeek 4 HKC (U) 4Veld 1
19:45 Telstar/Schoonderbeek 1 Apeldoorn 1Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 2 DOS (W) 2Veld 1