Trainingsschema veld najaar 2021-2022

Senioren
S1 Dinsdag 20.30 – 22.00 Herman E.
Donderdag 20.30 – 22.00 Herman E.
S2 Dinsdag 20.30 – 22.00 Herman B.
Donderdag 20.30 – 22.00 Herman B.
S3 Dinsdag 20.30 – 22.00 Vacature
Donderdag 20.30 – 22.00 Vacature
S4 Donderdag 20.30 – 21.30 Zelf
Midweek Woensdag 19.30 – 20.30 Zelf
Recreanten Woensdag 19.30 – 20.30 Zelf
Telstar Fit Woensdag 19.30 – 20.30 Zelf
Junioren
A1 Dinsdag 19.00 – 20.15 Esmee, Jan-Willem, Sarah
Donderdag 19.00 – 20.15 Esmee, Jan-Willem, Sarah
Aspiranten
B1 Dinsdag 19.00 – 20.15 Lois, Maarten
Donderdag 19.00 – 20.15 Lois, Maarten
B2 Dinsdag 19.00 – 20.15 Bas H, Casper, Marit
Donderdag 19.00 – 20.15 Bas H, Casper, Marit
B3 Dinsdag 19.00 – 20.00 Denise, Stefanie
C1 Dinsdag 19.00 – 20.15 Britt T, Duco
Donderdag 19.00 – 20.15 Britt T, Duco
C2 Dinsdag 18.00 – 19.00 Britt O, Geert, Rowan
Donderdag 19.00 – 20.15 Britt O, Geert, Rowan
C3 Dinsdag 19.00 – 20.00 Jochem, Tessa
Donderdag 19.00 – 20.15 Jochem, Tessa
Pupillen
D1 Dinsdag 17.00 – 18.00 Martine, Tim
Donderdag 18.00 – 19.00 Martine, Tim
D2 Dinsdag 18.00 – 19.00 Brit, Ruben, Ronnie
Donderdag 18.00 – 19.00 Brit, Ruben, Ronnie
D3 Dinsdag 18.00 – 19.00 Wendy, Wiep, Lukas
Donderdag 18.00 – 19.00 Wendy, Wiep, Lukas
Bevers (E1) Dinsdag 17.00 – 18.00 Geert, Hester, Mark
Woensdag 18.30 – 19.30 Geert, Hester, Mark
Zwaluwen (E2) Dinsdag 17.00 – 18.00 Bente H, Dionne
Woensdag 18.30 – 19.30 Bente H, Dionne
Giraffen (E3) Dinsdag 17.00 – 18.00 Anouk, Renske
Donderdag 18.00 – 19.00 Anouk, Renske
Wasberen (F1) Woensdag 17.00 – 18.00 Esther, Marieke J
Kangoeroes Zaterdag 09.30 – 10.30 Elize, Ernst, Esmee, Esther, Linda, Lizelot, Rosanne, Tessa, Theodoor, Toos

Trainingsschema zaal

Team
Sporthal
Dag
Tijd
Trainers
Senioren
S1 De Slag Maandag 21.00-22.30 Herman E.
De Slag Donderdag 21.00-22.00 Herman E.
S2 De Slag Maandag 21.00-22.30 Herman B.
De Slag Donderdag 21.00-22.00 Herman B.
S3 Ridderspoor Dinsdag 21.00-22.00 Zelf
S4 Ridderspoor Maandag 21.00-22.00 Trainerspoule
Baggelaar Woensdag 21.00-22.00 Trainerspoule
S5 Ridderspoor Woensdag 20.30-21.30 Zelf
Midweek Strijland Dinsdag 21.00-22.30 Zelf
Recreanten Slag (1/3) Dinsdag 21.00-22.00 Zelf
Junioren
A1 Ridderspoor (1/2) Dinsdag 20.00-21.00 Esmee
De Slag (1/2) Donderdag 20.00-21.00 Esmee, Jan Willem
Aspiranten
B1 Ridderspoor (1/2) Dinsdag 20.00-21.00 Lois, Maarten
De Slag (1/2) Donderdag 20.00-21.00 Lois, Maarten
B2 Ridderspoor (1/2) Dinsdag* 19.00-20.00 Bas H, Casper, Marit * Oneven weken
De Slag (1/2) Donderdag 19.00-20.00 Bas H, Casper, Marit
B3 De Slag (1/3) Woensdag 17.30-18.30 Denise, Stefanie
C1 Ridderspoor (1/2) Dinsdag 19.00-20.00 Duco, Britt T
De Slag (1/2) Donderdag 19.00-20.00 Duco, Britt T
C2 Ridderspoor (1/2) Dinsdag* 19.00-20.00 Britt O, Geert, Rowan * Even weken
De Slag (1/2) Donderdag 18.00-19.00 Britt O, Geert, Rowan
C3 De Slag (1/2) Donderdag 18.00-19.00 Jochem, Tessa
Pupillen
D1 Ridderspoor (1/2) Dinsdag 18.00-19.00 Martine, Tim
De Slag (1/3) Donderdag 17.00-18.00 Martine, Tim
D2 Ridderspoor (1/2) Dinsdag 18.00-19.00 Brit, Ronnie, Ruben
De Slag (1/3) Donderdag 17.00-18.00 Brit, Ronnie, Ruben
D3 De Slag (1/3) Donderdag 17.00-18.00 Lukas, Wendy, Wiep
Bevers (E1) De Slag (2/3) Woensdag 17.00-18.30 Geert, Hester, Mark
Zwaluwen (E2) De Slag (2/3) Woensdag 17.00-18.30 Bente H, Dionne
Giraffen (E3) De Slag (2/3) Woensdag 17.00-18.30 Anouk, Renske
Wasberen (F1) De Slag (2/3) Woensdag 17:00-18:00 Esther, Marieke J.
Kangoeroes Ridderspoor Zaterdag 09.00-10.00 Elize, Ernst, Esmee, Esther, Linda, Lizelot, Rosanne, Tessa, Theodoor, Toos