Thuisprogramma voor zaterdag 1 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
09:30 Telstar/Schoonderbeek E2 Woudenberg E53b1K40 A - Veld 6L. (Laura) Morren
09:30 Telstar/Schoonderbeek B1 Sparta (N) B11K40 - Veld 1
09:30 Telstar/Schoonderbeek D3 Unitas/Perspectief D32aK40 - Veld 2B. (Bjorn) de Groot
10:45 Telstar/Schoonderbeek D2 DWS D12aK40 - Veld 2G. (Gijsbert) van Gessel
14:00 Telstar/Schoonderbeek 3 HKC (U) 41K40 - Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor woensdag 5 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
20:00 Telstar/Schoonderbeek MW1 ODIK MW11K40 - Veld 1K. (Kurt) Metz
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 8 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
09:30 Telstar/Schoonderbeek E3 Sparta (N) E43b1K40 A - Veld 6M.H. (Mirthe) van de Pol
09:30 Telstar/Schoonderbeek B2 ODIK B21K40 - Veld 1K. (Kurt) Metz
10:00 Telstar/Schoonderbeek A2 Antilopen/Lancyr Deelen A32aK40 - Veld 2H.C. (Lois) de Korte
10:30 Telstar/Schoonderbeek E1 De Meeuwen E23b1K40 A - Veld 6A.F. (André) van Strien
11:15 Telstar/Schoonderbeek C1 Spirit C11K40 - Veld 1
11:30 Telstar/Schoonderbeek D1 Woudenberg D12aK40 - Veld 2G. (Gijsbert) van Gessel
11:30 Telstar/Schoonderbeek F1 Spirit F13b1K40 A - Veld 6E.J. (Eline) Zwaan
12:30 Telstar/Schoonderbeek A1 Dindoa A21K40 - Veld 1
12:45 Telstar/Schoonderbeek C2 Viking C12aK40 - Veld 2J.J. (Joost) Geluk
14:00 Telstar/Schoonderbeek 2 Victum 31K40 - Veld 1G.C. (Gert) Dingemans
15:30 Telstar/Schoonderbeek 1 ZKV (Za) 11K40 - Veld 1L (Lammert) Steendam
15:35 Telstar/Schoonderbeek 4 Dindoa 62aK40 - Veld 2A.J. (Andries) van Eckeveld
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 15 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
09:30 Telstar/Schoonderbeek E2 MIA E33b1K40 A - Veld 6R. (Rick) van Keulen
09:30 Telstar/Schoonderbeek D3 DVO/Accountor D41K40 - Veld 1M.H. (Maren) ten Ham
10:00 Telstar/Schoonderbeek E1 ODIK E33b2K40 A - Veld 7M.E. (Martin) van Essen
10:45 Telstar/Schoonderbeek D2 ODIK D41K40 - Veld 1M. (Max) Voskuilen
12:00 Telstar/Schoonderbeek B1 Exakwa B11K40 - Veld 1
14:00 Telstar/Schoonderbeek 2 HKC (U) 31K40 - Veld 1A.P. (André) Korf de Gidts
15:30 Telstar/Schoonderbeek 1 ZKC '31 11K40 - Veld 1C J (Chris) Odijk
 
 

Thuisprogramma voor woensdag 19 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
20:00 Telstar/Schoonderbeek MW1 MIA MW11K40 - Veld 1A.J. (Andries) van Eckeveld
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 22 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
11:00 Telstar/Schoonderbeek A1 Wolderwijd/DYZLE A11K40 - Veld 1
11:00 Telstar/Schoonderbeek C2 Reehorst '45 C22aK40 - Veld 2E. (Esmee) van Voorn
13:00 Telstar/Schoonderbeek 3 DWS 31K40 - Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 29 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
12:00 Telstar/Schoonderbeek A1 EKVA A11K40 - Veld 1
14:00 Telstar/Schoonderbeek 3 RDZ 31K40 - Veld 1

Thuisprogramma voor zaterdag 1 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
09:30 Telstar/Schoonderbeek E2 Woudenberg E53b1K40 A - Veld 6L. (Laura) Morren
09:30 Telstar/Schoonderbeek B1 Sparta (N) B11K40 - Veld 1
09:30 Telstar/Schoonderbeek D3 Unitas/Perspectief D32aK40 - Veld 2B. (Bjorn) de Groot
10:45 Telstar/Schoonderbeek D2 DWS D12aK40 - Veld 2G. (Gijsbert) van Gessel
14:00 Telstar/Schoonderbeek 3 HKC (U) 41K40 - Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor woensdag 5 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
20:00 Telstar/Schoonderbeek MW1 ODIK MW11K40 - Veld 1K. (Kurt) Metz
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 8 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
09:30 Telstar/Schoonderbeek E3 Sparta (N) E43b1K40 A - Veld 6M.H. (Mirthe) van de Pol
09:30 Telstar/Schoonderbeek B2 ODIK B21K40 - Veld 1K. (Kurt) Metz
10:00 Telstar/Schoonderbeek A2 Antilopen/Lancyr Deelen A32aK40 - Veld 2H.C. (Lois) de Korte
10:30 Telstar/Schoonderbeek E1 De Meeuwen E23b1K40 A - Veld 6A.F. (André) van Strien
11:15 Telstar/Schoonderbeek C1 Spirit C11K40 - Veld 1
11:30 Telstar/Schoonderbeek D1 Woudenberg D12aK40 - Veld 2G. (Gijsbert) van Gessel
11:30 Telstar/Schoonderbeek F1 Spirit F13b1K40 A - Veld 6E.J. (Eline) Zwaan
12:30 Telstar/Schoonderbeek A1 Dindoa A21K40 - Veld 1
12:45 Telstar/Schoonderbeek C2 Viking C12aK40 - Veld 2J.J. (Joost) Geluk
14:00 Telstar/Schoonderbeek 2 Victum 31K40 - Veld 1G.C. (Gert) Dingemans
15:30 Telstar/Schoonderbeek 1 ZKV (Za) 11K40 - Veld 1L (Lammert) Steendam
15:35 Telstar/Schoonderbeek 4 Dindoa 62aK40 - Veld 2A.J. (Andries) van Eckeveld
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 15 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
09:30 Telstar/Schoonderbeek E2 MIA E33b1K40 A - Veld 6R. (Rick) van Keulen
09:30 Telstar/Schoonderbeek D3 DVO/Accountor D41K40 - Veld 1M.H. (Maren) ten Ham
10:00 Telstar/Schoonderbeek E1 ODIK E33b2K40 A - Veld 7M.E. (Martin) van Essen
10:45 Telstar/Schoonderbeek D2 ODIK D41K40 - Veld 1M. (Max) Voskuilen
12:00 Telstar/Schoonderbeek B1 Exakwa B11K40 - Veld 1
14:00 Telstar/Schoonderbeek 2 HKC (U) 31K40 - Veld 1A.P. (André) Korf de Gidts
15:30 Telstar/Schoonderbeek 1 ZKC '31 11K40 - Veld 1C J (Chris) Odijk
 
 

Thuisprogramma voor woensdag 19 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
20:00 Telstar/Schoonderbeek MW1 MIA MW11K40 - Veld 1A.J. (Andries) van Eckeveld
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 22 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
11:00 Telstar/Schoonderbeek A1 Wolderwijd/DYZLE A11K40 - Veld 1
11:00 Telstar/Schoonderbeek C2 Reehorst '45 C22aK40 - Veld 2E. (Esmee) van Voorn
13:00 Telstar/Schoonderbeek 3 DWS 31K40 - Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 29 oktober 2022

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
12:00 Telstar/Schoonderbeek A1 EKVA A11K40 - Veld 1
14:00 Telstar/Schoonderbeek 3 RDZ 31K40 - Veld 1