Thuisprogramma voor zaterdag 2 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
10:10 Telstar/Schoonderbeek F1 MIA F1Veld 1 AAfgeschermd
11:05 Telstar/Schoonderbeek E2 Spirit E5Veld 1 AA.J. (Arjen) van der Schee
15:00 Telstar/Schoonderbeek D1 Sparta (N)/Djops D1Veld 1T.K. (Timon) Groen
16:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A1 Spirit A2Veld 1
18:15 Telstar/Schoonderbeek 2 KZ/Keukensale.com 4Veld 1M C (Maarten) Bolt
19:30 Telstar/Schoonderbeek 1 Hellas '63 1Veld 1C. (Christian) van Munster
20:45 Telstar/Schoonderbeek 3 OVVO 3Veld 1S (Sander) Roemers
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 5 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 MIA MW1Veld 1M A (Maarten) Blok
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 9 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
10:10 Telstar/Schoonderbeek F2 Woudenberg F2Veld 1 AJ. (Joline) Eising
11:05 Telstar/Schoonderbeek E2 DWS E2Veld 1 AAfgeschermd
15:00 Telstar/Schoonderbeek D2 MIA D3Veld 1M.H. (Maren) ten Ham
16:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Wageningen C2Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A1 MIA A2Veld 1
18:15 Telstar/Schoonderbeek 2 MIA 2Veld 1
19:30 Telstar/Schoonderbeek 1 DWS 1Veld 1
20:45 Telstar/Schoonderbeek 3 Tiel '72 2Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 12 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 Synergo MW1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 16 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
10:10 Telstar/Schoonderbeek E1 Spirit E1Veld 1 AK.A.H. (Tjerk) Beukens
11:05 Telstar/Schoonderbeek F1 Wageningen F1Veld 1 AM.E.V. (Madelief) Veldman
15:00 Telstar/Schoonderbeek C2 Tweemaal Zes C1Veld 1K. (Kurt) Metz
16:00 Telstar/Schoonderbeek D1 Antilopen/Bloemendal Bouw D1Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek B2 DWS B1Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek B1 KZ/Keukensale.com B2Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A2 De Vinken A1Veld 1R. (Rob) Harmsen
20:10 Telstar/Schoonderbeek 5 MIA 10Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 4 Unitas/Perspectief 5Veld 1

Thuisprogramma voor zaterdag 2 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
10:10 Telstar/Schoonderbeek F1 MIA F1Veld 1 AAfgeschermd
11:05 Telstar/Schoonderbeek E2 Spirit E5Veld 1 AA.J. (Arjen) van der Schee
15:00 Telstar/Schoonderbeek D1 Sparta (N)/Djops D1Veld 1T.K. (Timon) Groen
16:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Dalto/Klaverblad Verzekeringen C2Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A1 Spirit A2Veld 1
18:15 Telstar/Schoonderbeek 2 KZ/Keukensale.com 4Veld 1M C (Maarten) Bolt
19:30 Telstar/Schoonderbeek 1 Hellas '63 1Veld 1C. (Christian) van Munster
20:45 Telstar/Schoonderbeek 3 OVVO 3Veld 1S (Sander) Roemers
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 5 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 MIA MW1Veld 1M A (Maarten) Blok
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 9 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
10:10 Telstar/Schoonderbeek F2 Woudenberg F2Veld 1 AJ. (Joline) Eising
11:05 Telstar/Schoonderbeek E2 DWS E2Veld 1 AAfgeschermd
15:00 Telstar/Schoonderbeek D2 MIA D3Veld 1M.H. (Maren) ten Ham
16:00 Telstar/Schoonderbeek C1 Wageningen C2Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek A1 MIA A2Veld 1
18:15 Telstar/Schoonderbeek 2 MIA 2Veld 1
19:30 Telstar/Schoonderbeek 1 DWS 1Veld 1
20:45 Telstar/Schoonderbeek 3 Tiel '72 2Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor dinsdag 12 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
21:15 Telstar/Schoonderbeek MW1 Synergo MW1Veld 1
 
 

Thuisprogramma voor zaterdag 16 maart 2024

Tijd Thuisteam UitteamVeldScheidsrechter
10:10 Telstar/Schoonderbeek E1 Spirit E1Veld 1 AK.A.H. (Tjerk) Beukens
11:05 Telstar/Schoonderbeek F1 Wageningen F1Veld 1 AM.E.V. (Madelief) Veldman
15:00 Telstar/Schoonderbeek C2 Tweemaal Zes C1Veld 1K. (Kurt) Metz
16:00 Telstar/Schoonderbeek D1 Antilopen/Bloemendal Bouw D1Veld 1
17:00 Telstar/Schoonderbeek B2 DWS B1Veld 1
18:00 Telstar/Schoonderbeek B1 KZ/Keukensale.com B2Veld 1
19:00 Telstar/Schoonderbeek A2 De Vinken A1Veld 1R. (Rob) Harmsen
20:10 Telstar/Schoonderbeek 5 MIA 10Veld 1
21:20 Telstar/Schoonderbeek 4 Unitas/Perspectief 5Veld 1