Programma voor woensdag 20 maart 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
20:30 |
Midlandia MW1 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 | De Tol | Bunnik | |
|
Programma voor zaterdag 23 maart 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
10:00 |
EKVA E1 |
Telstar E1 | Fanny Blankers Koenpark | Almere | |
11:00 |
Woudenberg B2 |
Telstar B1 | Sportpark De Grift | Woudenberg | |
11:00 |
EKVA C1 |
Telstar C1 | Fanny Blankers Koenpark | Almere | |
11:00 |
VIKO D2 |
Telstar D3 | Sportpark Blankenstein | Vianen ut | |
12:30 |
EKVA C2 |
Telstar C2 | Fanny Blankers Koenpark | Almere | |
13:30 |
Woudenberg A1 |
Telstar A1 | Sportpark De Grift | Woudenberg | |
14:00 |
Tweemaal Zes 2 |
Telstar 2 | FJH van Eck sportpark | Maartensdijk | |
14:45 |
Woudenberg 3 |
Telstar 3 | Sportpark De Grift | Woudenberg | |
15:30 |
Tweemaal Zes 1 |
Telstar 1 | FJH van Eck sportpark | Maartensdijk | |
09:30 |
Telstar F1 |
Woudenberg F1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:00 |
Telstar D1 |
Elburg D1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:30 |
Telstar D2 |
Midlandia D1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
12:30 |
Telstar A2 |
Midlandia A1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
|
Programma voor dinsdag 26 maart 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
20:30 |
Wageningen 5 |
Telstar 3 | Binnenveld | Wageningen | |
19:30 |
Telstar A1 |
SKF A3 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
|
Programma voor donderdag 28 maart 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
19:00 |
Telstar 2 |
Apeldoorn 2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
20:15 |
Telstar 1 |
Apeldoorn 1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
|
Programma voor zaterdag 30 maart 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
10:00 |
Fiducia C1 |
Telstar C1 | Sportpark Fletiomare Oost | Vleuten | |
10:00 |
Unitas C3 |
Telstar C3 | Het Slingerbos | Harderwijk | |
11:00 |
Unitas C2 |
Telstar C2 | Het Slingerbos | Harderwijk | |
11:15 |
MIA A2 |
Telstar A1 | Veld MIA | Amersfoort | |
11:15 |
Fiducia B1 |
Telstar B1 | Sportpark Fletiomare Oost | Vleuten | |
12:30 |
SKF A5 |
Telstar A2 | Sportpark De Groene Velden | Veenendaal | |
14:15 |
wageningen B3 |
Telstar B2 | Binnenveld | Wageningen | |
09:30 |
Telstar E2 |
Spirit E3 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
09:30 |
Telstar F2 |
SKF F2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:30 |
Telstar F1 |
SKF F1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
14:00 |
Telstar 2 |
Antilopen 2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
15:30 |
Telstar 1 |
Antilopen 1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
15:30 |
Telstar 3 |
Unitas 4 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
16:45 |
Telstar 4 |
Unitas 6 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
|
Programma voor zaterdag 6 april 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
15:40 |
Swift (A) 1 |
Telstar/Schoonderbeek 1 | Sportpark Parkschouwburg | Amsterdam | |
14:00 |
Wageningen 5 |
Telstar/Schoonderbeek 2 | Binnenveld | Wageningen | |
12:45 |
Antilopen/Bloemendal Bouw 4 |
Telstar/Schoonderbeek 3 | Burgermeester Buiningpark | Leusden | |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 4 |
Hebbes 2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:15 |
Synergo A2 |
Telstar/Schoonderbeek A1 | Veld Synergo | Utrecht | |
15:00 |
SKF A5 |
Telstar/Schoonderbeek A2 | Sportpark De Groene Velden | Veenendaal | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek B1 |
Woudenberg B2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
15:10 |
De Corvers B1 |
Telstar/Schoonderbeek B2 | Corverskuil | Hilversum | |
11:00 |
Telstar/Schoonderbeek C1 |
ODIK/JansenvdGrift C1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
13:30 |
Telstar/Schoonderbeek C2 |
DOS (W) C1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
12:15 |
Telstar/Schoonderbeek C3 |
Spirit C3 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:05 |
Reehorst '45 D1 |
Telstar/Schoonderbeek D1 | Sportcomplex 't Schuttersveld | Ede gld | |
13:30 |
Unitas/Perspectief D5 |
Telstar/Schoonderbeek D2 | Het Slingerbos | Harderwijk | |
11:50 |
Victum D4 |
Telstar/Schoonderbeek D3 | Sportpark Weteringhoek | Houten | |
10:30 |
Dindoa E3 |
Telstar/Schoonderbeek E1 | De Zanderij (Dindoa) | Ermelo | |
10:30 |
Telstar/Schoonderbeek E2 |
Revival E1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:00 |
Wageningen F1 |
Telstar/Schoonderbeek F1 | Binnenveld | Wageningen | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F2 |
Nova F2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
|
Programma voor woensdag 10 april 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
20:00 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 |
Synergo MW1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
|
Programma voor woensdag 17 april 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
20:00 |
Victum MW2 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 | Sportpark Weteringhoek | Houten | |
|
Programma voor zaterdag 20 april 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 1 |
Woudenberg 1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
14:00 |
Telstar/Schoonderbeek 2 |
Woudenberg 2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
14:00 |
Telstar/Schoonderbeek 3 |
MIA 4 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
12:30 |
HKC (U) 5 |
Telstar/Schoonderbeek 4 | Sportpark Hoograven-Zuid | Utrecht | |
12:30 |
Telstar/Schoonderbeek A1 |
ODIK/JansenvdGrift A1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:00 |
Telstar/Schoonderbeek A2 |
Koveni A1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
12:30 |
DOS (W) B1 |
Telstar/Schoonderbeek B1 | Veld DOS (W) | Westbroek | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek B2 |
De Eemvogels B1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:15 |
Wageningen C2 |
Telstar/Schoonderbeek C1 | Binnenveld | Wageningen | |
11:30 |
Dindoa C2 |
Telstar/Schoonderbeek C2 | De Zanderij (Dindoa) | Ermelo | |
11:30 |
DOC C1 |
Telstar/Schoonderbeek C3 | Sportpark Zuid | Bussum | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek D1 |
Woudenberg D2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek D2 |
Wolderwijd/DYZLE D1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
12:00 |
Telstar/Schoonderbeek D3 |
Midlandia D1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:40 |
Telstar/Schoonderbeek E1 |
MIA E3 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
09:00 |
DWS E2 |
Telstar/Schoonderbeek E2 | Sportveld DWS | Kootwijkerbroek | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F1 |
MIA F1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:00 |
MIA F4 |
Telstar/Schoonderbeek F2 | Veld MIA | Amersfoort | |
|
Programma voor woensdag 24 april 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
20:15 |
Tweemaal Zes MW1 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 | FJH van Eck sportpark | Maartensdijk | |
|
Programma voor zaterdag 11 mei 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
18:00 |
Telstar/Schoonderbeek 1 |
De Meeuwen 1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
16:30 |
Telstar/Schoonderbeek 2 |
De Meeuwen 2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
13:55 |
DOS (W) 2 |
Telstar/Schoonderbeek 3 | Veld DOS (W) | Westbroek | |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 4 |
MIA 6 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek A1 |
Spirit A2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
12:00 |
Telstar/Schoonderbeek A2 |
SGV A1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:15 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2 |
Telstar/Schoonderbeek B1 | Sportpark De Woerd | Driebergen-rijsenburg | |
12:15 |
Telstar/Schoonderbeek B2 |
OVVO B3 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek C1 |
DVO/Transus C2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek C2 |
Spirit C2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:15 |
Sparta (N)/Djops C3 |
Telstar/Schoonderbeek C3 | Sportpark Luxool | Nijkerk gld | |
12:15 |
Spirit D2 |
Telstar/Schoonderbeek D1 | Sportcomplex De Voorde | Voorthuizen | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek D2 |
Dindoa D2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:10 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen D5 |
Telstar/Schoonderbeek D3 | Sportpark De Woerd | Driebergen-rijsenburg | |
11:45 |
Telstar/Schoonderbeek E1 |
Antilopen/Bloemendal Bouw E2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:40 |
Telstar/Schoonderbeek E2 |
Antilopen/Bloemendal Bouw E4 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F1 |
SKF F1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:00 |
Victum F2 |
Telstar/Schoonderbeek F2 | Sportpark Weteringhoek | Houten | |
|
Programma voor woensdag 15 mei 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
20:00 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 |
Tweemaal Zes MW1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
|
Programma voor zaterdag 25 mei 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
15:30 |
De Meeuwen 1 |
Telstar/Schoonderbeek 1 | Sportpark Putter Eng | Putten | |
14:00 |
De Meeuwen 2 |
Telstar/Schoonderbeek 2 | Sportpark Putter Eng | Putten | |
15:00 |
Telstar/Schoonderbeek 3 |
DOS (W) 2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
17:00 |
MIA 6 |
Telstar/Schoonderbeek 4 | Veld MIA | Amersfoort | |
11:00 |
Spirit A2 |
Telstar/Schoonderbeek A1 | Sportcomplex De Voorde | Voorthuizen | |
13:35 |
SGV A1 |
Telstar/Schoonderbeek A2 | Sportpark Terweijde | Culemborg | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek B1 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
14:30 |
OVVO B3 |
Telstar/Schoonderbeek B2 | Sportpark Daalseweide | Maarssen | |
12:30 |
DVO/Transus C2 |
Telstar/Schoonderbeek C1 | Sportpark De Eikelhof | Bennekom | |
10:30 |
Spirit C2 |
Telstar/Schoonderbeek C2 | Sportcomplex De Voorde | Voorthuizen | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek C3 |
Sparta (N)/Djops C3 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
12:15 |
Telstar/Schoonderbeek D1 |
Spirit D2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
09:30 |
Dindoa D2 |
Telstar/Schoonderbeek D2 | De Zanderij (Dindoa) | Ermelo | |
13:30 |
Telstar/Schoonderbeek D3 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen D5 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:15 |
Antilopen/Bloemendal Bouw E2 |
Telstar/Schoonderbeek E1 | Burgermeester Buiningpark | Leusden | |
12:25 |
Antilopen/Bloemendal Bouw E4 |
Telstar/Schoonderbeek E2 | Burgermeester Buiningpark | Leusden | |
10:30 |
SKF F1 |
Telstar/Schoonderbeek F1 | Sportpark De Groene Velden | Veenendaal | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F2 |
Victum F2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
|
Programma voor woensdag 29 mei 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
20:00 |
Synergo MW1 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 | Veld Synergo | Utrecht | |
|
Programma voor zaterdag 1 juni 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 1 |
Swift (A) 1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
14:00 |
Telstar/Schoonderbeek 2 |
Wageningen 5 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
14:00 |
Telstar/Schoonderbeek 3 |
Antilopen/Bloemendal Bouw 4 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
15:50 |
Hebbes 2 |
Telstar/Schoonderbeek 4 | Sportcentrum Olympos/De Uithof | Utrecht | |
12:30 |
Telstar/Schoonderbeek A1 |
Synergo A2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:00 |
Telstar/Schoonderbeek A2 |
SKF A5 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:10 |
Woudenberg B2 |
Telstar/Schoonderbeek B1 | Sportpark De Grift | Woudenberg | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek B2 |
De Corvers B1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:00 |
ODIK/JansenvdGrift C1 |
Telstar/Schoonderbeek C1 | Sportpark Oosterbos | Barneveld | |
11:25 |
DOS (W) C1 |
Telstar/Schoonderbeek C2 | Veld DOS (W) | Westbroek | |
10:00 |
Spirit C3 |
Telstar/Schoonderbeek C3 | Sportcomplex De Voorde | Voorthuizen | |
12:00 |
Telstar/Schoonderbeek D1 |
Reehorst '45 D1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek D2 |
Unitas/Perspectief D5 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek D3 |
Victum D4 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek E1 |
Dindoa E3 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
09:00 |
Revival E1 |
Telstar/Schoonderbeek E2 | Sportpark Overbeek | Terschuur | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F1 |
Wageningen F1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:30 |
Nova F2 |
Telstar/Schoonderbeek F2 | Sportpark Larenstein | Bilthoven | |
|
Programma voor woensdag 5 juni 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
20:00 |
Telstar/Schoonderbeek MW1 |
Victum MW2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
|
Programma voor zaterdag 8 juni 2024 |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam | Accommodatie | Plaats | Info |
15:30 |
Woudenberg 1 |
Telstar/Schoonderbeek 1 | Sportpark De Grift | Woudenberg | |
14:00 |
Woudenberg 2 |
Telstar/Schoonderbeek 2 | Sportpark De Grift | Woudenberg | |
12:30 |
MIA 4 |
Telstar/Schoonderbeek 3 | Veld MIA | Amersfoort | |
15:30 |
Telstar/Schoonderbeek 4 |
HKC (U) 5 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:15 |
ODIK/JansenvdGrift A1 |
Telstar/Schoonderbeek A1 | Sportpark Oosterbos | Barneveld | |
12:00 |
Koveni A1 |
Telstar/Schoonderbeek A2 | Sportpark Zandveld | Nieuwegein | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek B1 |
DOS (W) B1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:30 |
De Eemvogels B1 |
Telstar/Schoonderbeek B2 | Sportcomplex de Blaeck | Soest | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek C1 |
Wageningen C2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
13:30 |
Telstar/Schoonderbeek C2 |
Dindoa C2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
12:15 |
Telstar/Schoonderbeek C3 |
DOC C1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
12:30 |
Woudenberg D2 |
Telstar/Schoonderbeek D1 | Sportpark De Grift | Woudenberg | |
11:15 |
Wolderwijd/DYZLE D1 |
Telstar/Schoonderbeek D2 | Veld Wolderwijd | Zeewolde | |
10:30 |
Midlandia D1 |
Telstar/Schoonderbeek D3 | Veld Midlandia | Bunnik | |
11:00 |
MIA E3 |
Telstar/Schoonderbeek E1 | Veld MIA | Amersfoort | |
10:45 |
Telstar/Schoonderbeek E2 |
DWS E2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |
11:00 |
MIA F1 |
Telstar/Schoonderbeek F1 | Veld MIA | Amersfoort | |
09:30 |
Telstar/Schoonderbeek F2 |
MIA F4 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken | |