Onderstaand de oefenwedstrijden voor aankomend zaalseizoen (2018-2019).

Zaterdag 3 november
10.00 Woudenberg D1 – D2 Woudenberg
Zaterdag 10 november
11.15 Reehorst D2 – D3 Ede, Riet
14.00 Exakwa B1 – B1 Lelystad, Koploper
12.00 Driekamp ASVD – A1 Dronten aanvang 1e wedstrijd
13.15 Driekamp ASVD – S2 Dronten aanvang 1e wedstrijd
16.00 Driekamp ASVD – S1 Dronten aanvang 1e wedstrijd
Maandag 12 november
21.00 S1 / S2 – Selectie Oost u19 Hoevelaken
Zaterdag 17 november
9.45 Reehorst F1 – F1 Ede, Riet
9.45 Reehorst F2 – F2 Ede, Riet
11.00 Wageningen E2 – E1 Wageningen, Binnenveld
11.45 Reehorst B1 – B2 Ede, Riet
18.00 Exakwa A2 – A2 Lelystad, Koploper
14.00 E2 – Reehorst E1 Hoevelaken
14.00 E3 – Reehorst E2 Hoevelaken Geannuleerd
14.00 E4 – Reehorst E3 Hoevelaken
15.00 D1 – Sparta (Zw) D1 Hoevelaken
16.00 C1 – Sparta (Zw) C1 Hoevelaken
17.00 B1 – Sparta (Zw) B1 Hoevelaken
18.00 A1 – Sparta (Zw) A1 Hoevelaken
19.10 S4 zaal – TZ 4 Hoevelaken
20.20 S3 zaal – SKF 4 Hoevelaken
Zaterdag 5 januari 2019
14.00 Sparta (N) 2 – S2 Nijkerk, Corlaer nieuw
15.30 Sparta (N) 1 – S1 Nijkerk, Corlaer nieuw
Zaterdag 2 maart 2019
? S2 – DOS (W) 2 Hoevelaken nieuw
? S1 – DOS (W) 1 Hoevelaken nieuw

Onderstaand de oefenwedstrijden voor aankomend zaalseizoen (2018-2019). Mochten er aanvangstijden ontbreken dan volgen deze zo snel mogelijk.

Zaterdag 3 november
10:00 Woudenberg D1 – D2 Woudenberg
Zaterdag 10 november
10:00 Reehorst D2 – D3 Ede, Riet
? Driekamp ASVD – A1 Dronten
? Driekamp ASVD – S2 Dronten
? Driekamp ASVD – S1 Dronten
Zaterdag 17 november
10:00 Reehorst F1 – F1 Ede, Riet
10:00 Reehorst F2 – F2 Ede, Riet
? Wageningen E1 – E1 Wageningen
? Reehorst B1 – B2 Ede, Riet
18:00 Exakwa A2 – A2 Lelystad, Koploper
14:00 E2 – Reehorst E1 Hoevelaken
14:00 E3 – Reehorst E2 Hoevelaken
14:00 E4 – Reehorst E3 Hoevelaken
15:00 D1 – Sparta (Zw) D1 Hoevelaken
16:00 C1 – Sparta (Zw) C1 Hoevelaken
17:00 B1 – Sparta (Zw) B1 Hoevelaken
18:00 A1 – Sparta (Zw) A1 Hoevelaken
19:10 S4 zaal – TZ 4 Hoevelaken
20:20 S3 zaal – SKF 4 Hoevelaken
Zaterdag 5 januari 2019
14:00 Sparta (N) 2 – S2 Nijkerk, Corlaer
15:30 Sparta (N) 1 – S1 Nijkerk, Corlaer

Rob Harmsen
ln.li1542412692amnpk1542412692@nesm1542412692rahbo1542412692r1542412692