Uitslagen van zaterdag 16 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
KCR 1 Telstar/Schoonderbeek 1 22 - 13
ODIK 3 Telstar/Schoonderbeek 2 15 - 15
Telstar/Schoonderbeek 3 DVO/Accountor 6 14 - 14
DVO/Accountor 12 Telstar/Schoonderbeek 4 11 - 15
Dindoa A2 Telstar/Schoonderbeek A1 5 - 14
Telstar/Schoonderbeek B2 Unitas/Perspectief B2 11 - 16
Telstar/Schoonderbeek B3 MIA B4 10 - 5
OVVO C1 Telstar/Schoonderbeek C1 13 - 6
Sparta (N) C2 Telstar/Schoonderbeek C2 17 - 6
Telstar/Schoonderbeek C3 Woudenberg C3 6 - 7
Telstar/Schoonderbeek D1 ODIK D1 6 - 5
Telstar/Schoonderbeek D2 Sparta (N) D2 12 - 4
Telstar/Schoonderbeek D3 Sparta (N) D4 7 - 0
Spirit E1 Telstar/Schoonderbeek E1 6 - 6 (3 - 5)
Telstar/Schoonderbeek E2 Antilopen/Lancyr Deelen E2 1 - 12 (3 - 4)
Telstar/Schoonderbeek E3 Unitas/Perspectief E6 0 - 9
Woudenberg F1 Telstar/Schoonderbeek F1 18 - 6 (0 - 1)
 
 

Uitslagen van donderdag 14 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Exakwa B1 Telstar/Schoonderbeek B1 11 - 9
 
 

Uitslagen van woensdag 13 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek F1 De Meeuwen F1 6 - 3 (3 - 4)
 
 

Uitslagen van zaterdag 9 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
VIKO 1 Telstar/Schoonderbeek 1 13 - 22
VIKO 2 Telstar/Schoonderbeek 2 18 - 13
Telstar/Schoonderbeek 3 HKC (U) 4 7 - 9
Telstar/Schoonderbeek 4 MIA 8 19 - 10
Telstar/Schoonderbeek A1 Sparta (N) A1 13 - 8
Telstar/Schoonderbeek B1 ASVD B1 10 - 15
Telstar/Schoonderbeek B2 Spirit B2 5 - 9
Revival B1 Telstar/Schoonderbeek B3 6 - 3
Spirit C1 Telstar/Schoonderbeek C1 5 - 7
Wolderwijd C1 Telstar/Schoonderbeek C2 5 - 12
Tweemaal Zes C2 Telstar/Schoonderbeek C3 14 - 7
Sparta (N) D1 Telstar/Schoonderbeek D1 8 - 17
Telstar/Schoonderbeek D2 Soesterkwartier D1 11 - 1
De Eemvogels D1 Telstar/Schoonderbeek D3 0 - 6
Telstar/Schoonderbeek E1 DVO/Accountor E1 8 - 9 (3 - 6)
Telstar/Schoonderbeek E2 Soesterkwartier E1 2 - 4 (1 - 1)
Revival E1 Telstar/Schoonderbeek E3 12 - 2 (2 - 0)
 
 

Uitslagen van woensdag 6 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
HKC (U) MW2 Telstar/Schoonderbeek MW1 14 - 8
 
 

Uitslagen van zaterdag 2 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek 1 Nova 1 15 - 13
Telstar/Schoonderbeek 2 Nova 2 14 - 4
RDZ 3 Telstar/Schoonderbeek 3 15 - 9
ODIK 5 Telstar/Schoonderbeek 4 12 - 13
Hellas '63 A1 Telstar/Schoonderbeek A1 13 - 13
Dindoa B1 Telstar/Schoonderbeek B1 18 - 9
Dindoa B3 Telstar/Schoonderbeek B2 4 - 15
Antilopen/Lancyr Deelen B3 Telstar/Schoonderbeek B3 4 - 4
Telstar/Schoonderbeek C1 Synergo C1 9 - 4
Telstar/Schoonderbeek C2 MIA C2 8 - 6
Telstar/Schoonderbeek C3 Synergo C3 12 - 6
Telstar/Schoonderbeek D1 Spirit D1 8 - 7
Wolderwijd D1 Telstar/Schoonderbeek D2 4 - 9
Telstar/Schoonderbeek D3 KCD D1 6 - 5
SKF E1 Telstar/Schoonderbeek E1 12 - 10 (2 - 1)
De Meeuwen E2 Telstar/Schoonderbeek E2 12 - 0
Telstar/Schoonderbeek E3 MIA E6 0 - 14 (4 - 3)
MIA F1 Telstar/Schoonderbeek F1 4 - 4 (3 - 6)
 
 

Uitslagen van woensdag 29 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek MW1 HKC (U) MW2 8 - 13
 
 

Uitslagen van zaterdag 25 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
DVS '69 1 Telstar/Schoonderbeek 1 16 - 14
Wageningen 4 Telstar/Schoonderbeek 2 9 - 11
Telstar/Schoonderbeek 3 SKF 6 13 - 16
Telstar/Schoonderbeek 4 DVO/Accountor 12 17 - 15
Telstar/Schoonderbeek A1 Exakwa A2 16 - 14
Telstar/Schoonderbeek B1 Exakwa B1 16 - 8
Unitas/Perspectief B2 Telstar/Schoonderbeek B2 18 - 3
Telstar/Schoonderbeek B3 DWS B1 7 - 3
Telstar/Schoonderbeek C1 OVVO C1 7 - 13
Telstar/Schoonderbeek C2 Sparta (N) C2 9 - 4
ODIK D1 Telstar/Schoonderbeek D1 5 - 7
Sparta (N) D2 Telstar/Schoonderbeek D2 17 - 11
Sparta (N) D4 Telstar/Schoonderbeek D3 2 - 4
Telstar/Schoonderbeek E1 Spirit E1 5 - 4 (3 - 2)
Antilopen/Lancyr Deelen E2 Telstar/Schoonderbeek E2 12 - 1 (4 - 2)
Unitas/Perspectief E6 Telstar/Schoonderbeek E3 12 - 2 (2 - 2)
Telstar/Schoonderbeek F1 Woudenberg F1 5 - 16 (4 - 4)
 
 

Uitslagen van woensdag 22 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek MW1 VIKO MW1 6 - 15
 
 

Uitslagen van zaterdag 18 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek 1 Rust Roest 1 21 - 15
Telstar/Schoonderbeek 2 Rust Roest 2 12 - 8
Sparta (N) 3 Telstar/Schoonderbeek 3 14 - 12
MIA 8 Telstar/Schoonderbeek 4 12 - 15
Unitas/Perspectief A2 Telstar/Schoonderbeek A1 15 - 21
ASVD B1 Telstar/Schoonderbeek B1 21 - 7
Spirit B2 Telstar/Schoonderbeek B2 6 - 13
SKF B5 Telstar/Schoonderbeek B3 6 - 13
Telstar/Schoonderbeek C1 Spirit C1 9 - 6
Telstar/Schoonderbeek C2 Wolderwijd C1 9 - 9
Telstar/Schoonderbeek C3 Tweemaal Zes C2 14 - 3
Telstar/Schoonderbeek D1 Sparta (N) D1 5 - 4
Soesterkwartier D1 Telstar/Schoonderbeek D2 4 - 12
Telstar/Schoonderbeek D3 De Eemvogels D1 15 - 3
DVO/Accountor E1 Telstar/Schoonderbeek E1 8 - 10 (4 - 3)
Soesterkwartier E1 Telstar/Schoonderbeek E2 3 - 0 (0 - 2)
Telstar/Schoonderbeek E3 Revival E1 4 - 7 (1 - 1)
De Meeuwen F1 Telstar/Schoonderbeek F1 5 - 1 (1 - 2)
 
 

Uitslagen van woensdag 15 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Nova MW1 Telstar/Schoonderbeek MW1 18 - 6
 
 

Uitslagen van zaterdag 11 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Synergo 1 Telstar/Schoonderbeek 1 20 - 10
Synergo 2 Telstar/Schoonderbeek 2 13 - 18
Telstar/Schoonderbeek 3 Synergo 5 11 - 4
Telstar/Schoonderbeek 4 ODIK 5 7 - 9
Telstar/Schoonderbeek A1 Wit-Blauw/Green Organics A1 15 - 17
Telstar/Schoonderbeek B1 Dindoa B1 7 - 15
Telstar/Schoonderbeek B2 Dindoa B3
Telstar/Schoonderbeek B3 Sparta (N) B3
Synergo C1 Telstar/Schoonderbeek C1 5 - 10
MIA C2 Telstar/Schoonderbeek C2 10 - 1
Synergo C3 Telstar/Schoonderbeek C3 1 - 3
Spirit D1 Telstar/Schoonderbeek D1 16 - 6
Telstar/Schoonderbeek D2 Wolderwijd D1 8 - 3
KCD D1 Telstar/Schoonderbeek D3 1 - 1
Telstar/Schoonderbeek E1 SKF E1 7 - 10
Telstar/Schoonderbeek E2 De Meeuwen E2 4 - 11
MIA E6 Telstar/Schoonderbeek E3 5 - 12 (2 - 0)
Telstar/Schoonderbeek F1 MIA F1 7 - 5 (3 - 3)

Uitslagen van zaterdag 16 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
KCR 1 Telstar/Schoonderbeek 1 22 - 13
ODIK 3 Telstar/Schoonderbeek 2 15 - 15
Telstar/Schoonderbeek 3 DVO/Accountor 6 14 - 14
DVO/Accountor 12 Telstar/Schoonderbeek 4 11 - 15
Dindoa A2 Telstar/Schoonderbeek A1 5 - 14
Telstar/Schoonderbeek B2 Unitas/Perspectief B2 11 - 16
Telstar/Schoonderbeek B3 MIA B4 10 - 5
OVVO C1 Telstar/Schoonderbeek C1 13 - 6
Sparta (N) C2 Telstar/Schoonderbeek C2 17 - 6
Telstar/Schoonderbeek C3 Woudenberg C3 6 - 7
Telstar/Schoonderbeek D1 ODIK D1 6 - 5
Telstar/Schoonderbeek D2 Sparta (N) D2 12 - 4
Telstar/Schoonderbeek D3 Sparta (N) D4 7 - 0
Spirit E1 Telstar/Schoonderbeek E1 6 - 6 (3 - 5)
Telstar/Schoonderbeek E2 Antilopen/Lancyr Deelen E2 1 - 12 (3 - 4)
Telstar/Schoonderbeek E3 Unitas/Perspectief E6 0 - 9
Woudenberg F1 Telstar/Schoonderbeek F1 18 - 6 (0 - 1)
 
 

Uitslagen van donderdag 14 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Exakwa B1 Telstar/Schoonderbeek B1 11 - 9
 
 

Uitslagen van woensdag 13 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek F1 De Meeuwen F1 6 - 3 (3 - 4)
 
 

Uitslagen van zaterdag 9 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
VIKO 1 Telstar/Schoonderbeek 1 13 - 22
VIKO 2 Telstar/Schoonderbeek 2 18 - 13
Telstar/Schoonderbeek 3 HKC (U) 4 7 - 9
Telstar/Schoonderbeek 4 MIA 8 19 - 10
Telstar/Schoonderbeek A1 Sparta (N) A1 13 - 8
Telstar/Schoonderbeek B1 ASVD B1 10 - 15
Telstar/Schoonderbeek B2 Spirit B2 5 - 9
Revival B1 Telstar/Schoonderbeek B3 6 - 3
Spirit C1 Telstar/Schoonderbeek C1 5 - 7
Wolderwijd C1 Telstar/Schoonderbeek C2 5 - 12
Tweemaal Zes C2 Telstar/Schoonderbeek C3 14 - 7
Sparta (N) D1 Telstar/Schoonderbeek D1 8 - 17
Telstar/Schoonderbeek D2 Soesterkwartier D1 11 - 1
De Eemvogels D1 Telstar/Schoonderbeek D3 0 - 6
Telstar/Schoonderbeek E1 DVO/Accountor E1 8 - 9 (3 - 6)
Telstar/Schoonderbeek E2 Soesterkwartier E1 2 - 4 (1 - 1)
Revival E1 Telstar/Schoonderbeek E3 12 - 2 (2 - 0)
 
 

Uitslagen van woensdag 6 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
HKC (U) MW2 Telstar/Schoonderbeek MW1 14 - 8
 
 

Uitslagen van zaterdag 2 oktober 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek 1 Nova 1 15 - 13
Telstar/Schoonderbeek 2 Nova 2 14 - 4
RDZ 3 Telstar/Schoonderbeek 3 15 - 9
ODIK 5 Telstar/Schoonderbeek 4 12 - 13
Hellas '63 A1 Telstar/Schoonderbeek A1 13 - 13
Dindoa B1 Telstar/Schoonderbeek B1 18 - 9
Dindoa B3 Telstar/Schoonderbeek B2 4 - 15
Antilopen/Lancyr Deelen B3 Telstar/Schoonderbeek B3 4 - 4
Telstar/Schoonderbeek C1 Synergo C1 9 - 4
Telstar/Schoonderbeek C2 MIA C2 8 - 6
Telstar/Schoonderbeek C3 Synergo C3 12 - 6
Telstar/Schoonderbeek D1 Spirit D1 8 - 7
Wolderwijd D1 Telstar/Schoonderbeek D2 4 - 9
Telstar/Schoonderbeek D3 KCD D1 6 - 5
SKF E1 Telstar/Schoonderbeek E1 12 - 10 (2 - 1)
De Meeuwen E2 Telstar/Schoonderbeek E2 12 - 0
Telstar/Schoonderbeek E3 MIA E6 0 - 14 (4 - 3)
MIA F1 Telstar/Schoonderbeek F1 4 - 4 (3 - 6)
 
 

Uitslagen van woensdag 29 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek MW1 HKC (U) MW2 8 - 13
 
 

Uitslagen van zaterdag 25 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
DVS '69 1 Telstar/Schoonderbeek 1 16 - 14
Wageningen 4 Telstar/Schoonderbeek 2 9 - 11
Telstar/Schoonderbeek 3 SKF 6 13 - 16
Telstar/Schoonderbeek 4 DVO/Accountor 12 17 - 15
Telstar/Schoonderbeek A1 Exakwa A2 16 - 14
Telstar/Schoonderbeek B1 Exakwa B1 16 - 8
Unitas/Perspectief B2 Telstar/Schoonderbeek B2 18 - 3
Telstar/Schoonderbeek B3 DWS B1 7 - 3
Telstar/Schoonderbeek C1 OVVO C1 7 - 13
Telstar/Schoonderbeek C2 Sparta (N) C2 9 - 4
ODIK D1 Telstar/Schoonderbeek D1 5 - 7
Sparta (N) D2 Telstar/Schoonderbeek D2 17 - 11
Sparta (N) D4 Telstar/Schoonderbeek D3 2 - 4
Telstar/Schoonderbeek E1 Spirit E1 5 - 4 (3 - 2)
Antilopen/Lancyr Deelen E2 Telstar/Schoonderbeek E2 12 - 1 (4 - 2)
Unitas/Perspectief E6 Telstar/Schoonderbeek E3 12 - 2 (2 - 2)
Telstar/Schoonderbeek F1 Woudenberg F1 5 - 16 (4 - 4)
 
 

Uitslagen van woensdag 22 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek MW1 VIKO MW1 6 - 15
 
 

Uitslagen van zaterdag 18 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Telstar/Schoonderbeek 1 Rust Roest 1 21 - 15
Telstar/Schoonderbeek 2 Rust Roest 2 12 - 8
Sparta (N) 3 Telstar/Schoonderbeek 3 14 - 12
MIA 8 Telstar/Schoonderbeek 4 12 - 15
Unitas/Perspectief A2 Telstar/Schoonderbeek A1 15 - 21
ASVD B1 Telstar/Schoonderbeek B1 21 - 7
Spirit B2 Telstar/Schoonderbeek B2 6 - 13
SKF B5 Telstar/Schoonderbeek B3 6 - 13
Telstar/Schoonderbeek C1 Spirit C1 9 - 6
Telstar/Schoonderbeek C2 Wolderwijd C1 9 - 9
Telstar/Schoonderbeek C3 Tweemaal Zes C2 14 - 3
Telstar/Schoonderbeek D1 Sparta (N) D1 5 - 4
Soesterkwartier D1 Telstar/Schoonderbeek D2 4 - 12
Telstar/Schoonderbeek D3 De Eemvogels D1 15 - 3
DVO/Accountor E1 Telstar/Schoonderbeek E1 8 - 10 (4 - 3)
Soesterkwartier E1 Telstar/Schoonderbeek E2 3 - 0 (0 - 2)
Telstar/Schoonderbeek E3 Revival E1 4 - 7 (1 - 1)
De Meeuwen F1 Telstar/Schoonderbeek F1 5 - 1 (1 - 2)
 
 

Uitslagen van woensdag 15 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Nova MW1 Telstar/Schoonderbeek MW1 18 - 6
 
 

Uitslagen van zaterdag 11 september 2021

Thuisteam Uitteam Uitslag
Synergo 1 Telstar/Schoonderbeek 1 20 - 10
Synergo 2 Telstar/Schoonderbeek 2 13 - 18
Telstar/Schoonderbeek 3 Synergo 5 11 - 4
Telstar/Schoonderbeek 4 ODIK 5 7 - 9
Telstar/Schoonderbeek A1 Wit-Blauw/Green Organics A1 15 - 17
Telstar/Schoonderbeek B1 Dindoa B1 7 - 15
Telstar/Schoonderbeek B2 Dindoa B3
Telstar/Schoonderbeek B3 Sparta (N) B3
Synergo C1 Telstar/Schoonderbeek C1 5 - 10
MIA C2 Telstar/Schoonderbeek C2 10 - 1
Synergo C3 Telstar/Schoonderbeek C3 1 - 3
Spirit D1 Telstar/Schoonderbeek D1 16 - 6
Telstar/Schoonderbeek D2 Wolderwijd D1 8 - 3
KCD D1 Telstar/Schoonderbeek D3 1 - 1
Telstar/Schoonderbeek E1 SKF E1 7 - 10
Telstar/Schoonderbeek E2 De Meeuwen E2 4 - 11
MIA E6 Telstar/Schoonderbeek E3 5 - 12 (2 - 0)
Telstar/Schoonderbeek F1 MIA F1 7 - 5 (3 - 3)