Veldtrainingen per 1 april 2019
Senioren
S1 Dinsdag 20.15-21.45 Daan
Donderdag 20.15-21.45 Daan
S2 Dinsdag 20.15-21.45 ?
Donderdag 20.15-21.45 ?
S3 Dinsdag 20.15-21.30 ?
Donderdag 20.15-21.30 ?
S4 Donderdag 20.15-21.30 Rob
S5 Donderdag 20.00-21.00 Zelf
Rekr Donderdag 20.00-21.00 Zelf
Junioren
A1 Dinsdag 19.00-20.15 Arjan, Joost
Donderdag 19.00-20.15 Arjan, Joost
A2 Dinsdag 20.00-21.00 Leonie, Max
Donderdag 19.00-20.15 Leonie, Max
A3 Dinsdag 18.00-19.00 Romy, Pepijn
Donderdag 19.00-20.00 Romy, Pepijn
Aspiranten
B1 Dinsdag 19.00-20.15 Duco, Peter
Donderdag 19.00-20.15 Duco, Peter
B2 Dinsdag 19.00-20.00 Eline, Carmen
Donderdag 19.00-20.00 Eline, Carmen
C1 Dinsdag 19.00-20.00 Geert, Woutera
Donderdag 19.00-20.00 Geert, Woutera
C2 Dinsdag 19.00-20.00 Hans, Jochem, Jannieka
Woensdag 19.00-20.00 Hans, Jochem, Jannieka
C3 Dinsdag 19.00-20.00 Casper, Winette
Woensdag 19.00-20.00 Casper, Winette
Pupillen
D1 Dinsdag 18.00-19.00 Martine, Lois, Thom
Donderdag 18.00-19.00 Martine, Lois, Thom
D2 Dinsdag 18.00-19.00 Vivian, Marijke, Rowan
Donderdag 18.00-19.00 Vivian, Marijke, Rowan
D3 Woensdag 19.00-20.00 Arina, Freerk
Donderdag 18.00-19.00 Arina, Freerk
E1 Dinsdag 18.00-19.00 Brit, Helena
Woensdag 18.30-19.30 Brit, Helena
E2 Woensdag 18.30-19.30 Grietje, Esther
Donderdag 18.00-19.00 Grietje, Esther
E3 Dinsdag 18.00-19.00 Annelie, Britt, Melanie
Woensdag 18.30-19.30 Annelie, Britt, Melanie
E4 Woensdag 18.30-19.30 Jasper, Menno, Toos
Donderdag 18.00-19.00 Jasper, Menno, Toos
F1 Woensdag 18.00-19.00 Marieke, Mark, Rachel
F2 Woensdag 18.00-19.00 Dianne, Ruben, Mirjam
F3 (oudere kang.) Woensdag 18.00-19.00 Toos en ?
Kangoeroes Zaterdag 09.30-10.30 Gerben, Rosanne, Lianne B, Emily, Bente, Dionne

Team

Dag

Tijd

Trainers

Sporthal

Senioren

S1

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Daan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Daan

1/2

Slag

S2

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Stefan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Stefan

1/2

Slag

S3

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Zelf

1

Ridderspoor

S4

ma Di wo do vr

19.30-21.00

Zelf

1/2

Strijland

S5

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Rob

1/3

Slag

S6

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Rekr

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Junioren

A1

ma di Wo do vr

19.30-21.00

ArjanW, Joost

1

Baggelaar

ma di wo Do vr

20.00-21.00

ArjanW, Joost

1/2

Slag

A2

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Leonie, Max

1/2

Ridderspoor

A3

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Romy, Pepijn

1/3

Slag

Aspiranten

B1

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Slag

B2

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Eline, Carmen

1/3

Slag

C1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/3

Slag

C2

ma Di wo do vr

18.00-19.00

Jochem

1

Ridderspoor

C3

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Winette, Casper

1/3

Slag

Pupillen

D1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Thom, Martine

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Lois, Martine

1/3

Slag

D2

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Vivian, Marijke, Rowan

1/3

Slag

D3

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Arina, Freerk

1/3

Slag

E1

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Brit, Helena

1/3

Slag

E2

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Grietje, Gijsbert

1/3

Slag

E3

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Annelie, Britt, Melanie

1/3

Slag

E4

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Toos, Jasper, Menno

1/3

Slag

F1

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Marieke, Rachel, Mark

1/3

Slag

F2

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Dianne, Ruben, Mirjam

1/3

Slag

Kangoeroes

Zaterdag

09.00 – 10.00

Gerben, Rosanne, Bente, Emily, Lianne B, Dionne

1/2

Ridderspoor