Uitslag Ballenactie
Dit jaar heeft Telstar voor het eerst meegedaan aan de Nationale Ballenactie, georganiseerd door Clubplan Nederland. Ieder jaar moet Telstar nieuwe ballen aanschaffen. Deze raken zoek, gaan kapot, zijn versleten of teams willen graag een bal extra om te trainen. Voor onze vereniging is dit, samen met de aanschaf van benodigde materialen, altijd weer een aardige kostenpost. Vandaar deze Ballenactie!
De Ballenactie heeft maar liefst 23 ballen opgeleverd! Het is goed om te zien dat naast een aantal sponsoren van Telstar ook leden een bal hebben gedoneerd. Hierbij bedanken we volgende donateurs:
- RJJ Keukens
- Mivro Installatie Service & Onderhoud
- Petra Leertouwer
- Maureen van Goethem
- Arjan van Leijenhorst
- Marrie van den Hoeven
- En de 6 anonieme donateurs.
Volgende week ontvangen we een actiecode voor de webshop. Hiermee kan Telstarde opbrengst verzilveren voor nieuwe ballen.
Namens Telstar nogmaals dank aan alle donateurs.