Midweek vs Midweek
Afgelopen woensdag was de eerste clash tussen Midweek 1 en Midweek 2. Het team met heel veel ervaring tegen een team met wat minder ervaring.
Sinds dit seizoen zijn een aantal enthousiaste (oud)leden begonnen met hun avontuur in de Midweekcompetitie. En daar zijn ze fanatiek mee gestart. Trainen op het veld, een echte coach langs de lijn. Afstemmen welke trainingspakken en tassen aangeschaft kunnen worden. Zelfs inschietshirts met hun namen achterop. Aan de voorbereidingen zal het niet liggen.
Hun eerste oefenwedstrijd wonnen zij van Telstar 3, 11-10. Een goed begin!
Maar ja, van Midweek 1 win je niet zomaar. Na een gelijkopgaand begin, kwamen de jonge Midwekers zelfs voor te staan. De koppies gingen omhoog, wat meer bravoure in hun spel. Maar Midweek 1, de diesel van Telstar, kwam op gang. Met een 7-5 op het scorebord, in het voordeel van het eerste, werd er gerust. Na de pauze kwam Midweek 2 er niet aan te pas. De score werd uitgebreid naar een 9-5. Met wat doelpunten over en weer speelden de ervaren Midwekers de wedstrijd uit, met de einduislag 11-8 op het bord.
Aankomende woensdag start voor beide teams de competitie. Midweek 1 neemt het op tegen DWS, Midweek 2 hoopt tegen Dindoa hun eerste competitieoverwinning te boeken. Beide wedstrijden zijn om 20.00 uur op Sportpark Middelaar. Supporters zijn natuurlijk altijd welkom!