Telstar/RJJ Keukens 2 biedt lang weerstand, maar moet uiteindelijk buigen
Vooraf wist Telstar 2 dat het een zware opgave zou worden tegen het ervaren Dalto 5. Een ploeg die graag in een laag tempo speelt, weinig onnodige meters maakt en sterk is in de achterverdediging.
Toch begon Telstar met vertrouwen aan de wedstrijd. In de eerste helft gingen beide ploegen lange tijd gelijk op. Beide teams wisten regelmatig de korf te vinden en het spel was in balans. De eerste twintig minuten bleven de scores dicht bij elkaar, waarbij Telstar goed mee kon met het scoring tempo van Dalto. In de fase daarna slopen er echter wat passfouten in het spel van Telstar en liet de afronding te wensen over. Hierdoor wist Dalto een kleine voorsprong te nemen, waardoor Telstar met een lichte achterstand de rust in ging.
Na de rust wist Dalto het net iets beter te vinden dan Telstar. Ondanks enkele wissels van de coach en pogingen om het tij te keren, lukte het Telstar niet om weer aan te haken. Dalto bleef geduldig spelen en profiteerde optimaal van de kansen die het kreeg. Telstar werkte hard, maar had moeite om de korf te blijven vinden en de achterstand te verkleinen. Uiteindelijk moest Telstar 2 erkennen dat Dalto 5 deze middag de sterkere ploeg was. De wedstrijd eindigde in een 14-21 nederlaag. Ondanks de inzet en het strijdlustige spel blijft Telstar met lege handen achter, maar kan het team terugkijken op een wedstrijd waarin het lange tijd goed partij bood tegen een ervaren tegenstander.
Jarno van Essen




