De laatste zaalwedstrijd van J10 tegen De Meeuwen J21
Zaterdag was het weer vroeg dag voor Telstar/RJJ keukens J10. Om 8:15 uur vertrokken ze richting Putten. Daar stond de laatste zaalwedstrijd tegen De Meeuwen J21 op het programma. En ook nog een keer een kampioenswedstrijd. Het zou een spannend potje worden, want ook De Meeuwen J21 kon kampioen worden.
De Meeuwen J21 ging goed uit de startblokken en maakte het Telstar J10 knap lastig.
De dames van De Meeuwen J21 waren groot en snel en konden goed schieten. Telstar J10 stond al snel 3-0 achter. Ze lieten zich niet gek maken en bleven doorgaan. Aan het einde van het eerste kwart was het 4-2. Niks aan de hand nog drie kwarten te gaan.
Tot de 7-6 bleef het aardig gelijk op gaan. De Meeuwen J21 scoorde alleen steeds net wat gemakkelijker dan Telstar J10. Telstar J10 had veel onderscheppingen, veel balbezit en creëerde veel kansen, deze vielen helaas niet door de korf. Bij De Meeuwen gebeurde dit wel en deze liepen weer uit naar een voorsprong van 3 punten 9-6. Telstar J10 liet het er niet bijzitten en bleef doorvechten.
Door goed verdedigen, te onderscheppen en te scoren was de stand weer gelijk 9-9. In laatste minuten maakte De Meeuwen de 10-9. Maar het was nog niet voorbij. Telstar J10 knalde de 10-10 er in. Er waren nog over en weer kansen en de laatste was voor Telstar J10. Maar helaas viel deze er niet in. De einduitslag bleef 10-10. Die door Telstar J10 als een overwinning werd gevierd! Nu was het nog even een uurtje wachten op de uitslag van de wedstrijd ODIK J25 – MIA J19. Bij winst of verlies van ODIK J25, konden Telstar J10 en De Meeuwen J21 nog kampioen worden. ODIK heeft deze gewonnen en zijn kampioen geworden! Een mooie tweede plek voor Telstar J10.
Telstar J10 kon toch na afloop een kampioensfeestje vieren. Zij waren in de eerste helft van de zaal toch kampioen geworden!
De coaches zijn trots op deze Toppers!




