Inkijkje trainingsweekend 2026 van de selectie
Afgelopen weekend is de selectie op trainingsweekend geweest en de selectie geeft jullie graag een inkijkje in dit weekend. Op donderdagavond startte het weekend met oefenwedstrijden. Deze keer mochten we spelen tegen de selectie van de Trekvogels. Ondanks de donkere wolken boven het veld hebben we het redelijk droog gehouden. Dit waren ook de eerste wedstrijdmomenten van de selectie met de nieuwe coaches. Helaas werden beide wedstrijden verloren. We bleven nog even hangen voor een drankje en wat gezelligheid!
Laat op de avond vertrokken we naar de overnachtingsplek, Scoutcentrum Rotterdam. De volgende ochtend ging de wekker op tijd voor het gezamenlijk ontbijt. In een flinke regenbui reden we richting IJsselvogels om daar te trainen. Na een training van ruim twee uur stapten iedereen moe maar voldaan in de auto’s om te gaan lunchen op de locatie. Tijdens de lunch kregen we de opdracht om elkaar te bevragen en nog beter te leren kennen. Hierna vertrokken we naar Prison Island in Rotterdam. Een geslaagde middag! Door de kookcrew was er een lekkere pasta voorbereid dus die kon worden opgegeten. Na het afwassen en relaxen vertrokken we naar een Jeu de Boules-bar in Rotterdam. Hier speelden we verschillende potjes Jeu de Boules en in deze bar kon je ook een drankje doen, spelletjes spelen, darten, pingpongen en karaoke zingen. Een aanrader voor een teamuitje 😉 Na deze gezellige avond vertrokken we weer richting het scoutcentrum.
Na een goede nacht slaap, wat veel van ons nodig hadden na de eerste nacht, begon de dag met ontbijt. Hierna werd alles opgeruimd en de spullen gepakt. Nog even een hele flinke regenbui kwam over ons heen maar die stopte gelukkig precies op tijd. Er stond namelijk nog een wandeling op de planning. Toen was het tijd voor de oefenwedstrijden tegen de selectie van de IJsselvogels en allebei deze wedstrijden werden gewonnen. Het weekend werd afgesloten bij de snackbar! Het was een mooie start voor het komende seizoen.




