Uitslagen van woensdag 24 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
---|---|---|---|
Tweemaal Zes MW1 | Telstar/Schoonderbeek MW1 | 9 - 10 | |
| |||
Uitslagen van zaterdag 20 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
Telstar/Schoonderbeek 1 | Woudenberg 1 | 16 - 15 | |
Telstar/Schoonderbeek 2 | Woudenberg 2 | 12 - 11 | |
Telstar/Schoonderbeek 3 | MIA 4 | 7 - 12 | |
Telstar/Schoonderbeek A1 | ODIK/JansenvdGrift A1 | 10 - 4 | |
Telstar/Schoonderbeek A2 | Koveni A1 | 12 - 7 | |
DOS (W) B1 | Telstar/Schoonderbeek B1 | 7 - 5 | |
Wageningen C2 | Telstar/Schoonderbeek C1 | 4 - 4 | |
Dindoa C2 | Telstar/Schoonderbeek C2 | 7 - 2 | |
Telstar/Schoonderbeek D1 | Woudenberg D2 | 7 - 6 | |
Telstar/Schoonderbeek D2 | Wolderwijd/DYZLE D1 | 5 - 4 | |
Telstar/Schoonderbeek D3 | Midlandia D1 | 6 - 6 | |
Telstar/Schoonderbeek E1 | MIA E3 | 3 - 9 (0 - 1) | |
DWS E2 | Telstar/Schoonderbeek E2 | 1 - 6 (1 - 4) | |
Telstar/Schoonderbeek F1 | MIA F1 | 8 - 4 (2 - 1) | |
MIA F4 | Telstar/Schoonderbeek F2 | 25 - 10 (4 - 2) | |
| |||
Uitslagen van woensdag 17 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
Telstar/Schoonderbeek F2 | Nova F2 | 9 - 12 (3 - 0) | |
Victum MW2 | Telstar/Schoonderbeek MW1 | 13 - 11 | |
| |||
Uitslagen van maandag 15 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
HKC (U) 5 | Telstar/Schoonderbeek 4 | 4 - 9 | |
| |||
Uitslagen van woensdag 10 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
Telstar/Schoonderbeek MW1 | Synergo MW1 | 11 - 13 |
Uitslagen
Uitslagen van woensdag 24 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
---|---|---|---|
Tweemaal Zes MW1 | Telstar/Schoonderbeek MW1 | 9 - 10 | |
| |||
Uitslagen van zaterdag 20 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
Telstar/Schoonderbeek 1 | Woudenberg 1 | 16 - 15 | |
Telstar/Schoonderbeek 2 | Woudenberg 2 | 12 - 11 | |
Telstar/Schoonderbeek 3 | MIA 4 | 7 - 12 | |
Telstar/Schoonderbeek A1 | ODIK/JansenvdGrift A1 | 10 - 4 | |
Telstar/Schoonderbeek A2 | Koveni A1 | 12 - 7 | |
DOS (W) B1 | Telstar/Schoonderbeek B1 | 7 - 5 | |
Wageningen C2 | Telstar/Schoonderbeek C1 | 4 - 4 | |
Dindoa C2 | Telstar/Schoonderbeek C2 | 7 - 2 | |
Telstar/Schoonderbeek D1 | Woudenberg D2 | 7 - 6 | |
Telstar/Schoonderbeek D2 | Wolderwijd/DYZLE D1 | 5 - 4 | |
Telstar/Schoonderbeek D3 | Midlandia D1 | 6 - 6 | |
Telstar/Schoonderbeek E1 | MIA E3 | 3 - 9 (0 - 1) | |
DWS E2 | Telstar/Schoonderbeek E2 | 1 - 6 (1 - 4) | |
Telstar/Schoonderbeek F1 | MIA F1 | 8 - 4 (2 - 1) | |
MIA F4 | Telstar/Schoonderbeek F2 | 25 - 10 (4 - 2) | |
| |||
Uitslagen van woensdag 17 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
Telstar/Schoonderbeek F2 | Nova F2 | 9 - 12 (3 - 0) | |
Victum MW2 | Telstar/Schoonderbeek MW1 | 13 - 11 | |
| |||
Uitslagen van maandag 15 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
HKC (U) 5 | Telstar/Schoonderbeek 4 | 4 - 9 | |
| |||
Uitslagen van woensdag 10 april 2024 | |||
Thuisteam | Uitteam | Uitslag | |
Telstar/Schoonderbeek MW1 | Synergo MW1 | 11 - 13 |