Het is bekend: de teamindeling seizoen 2019-2020

Hieronder vinden jullie de indeling van de teams voor het veld nj seizoen 2019-2020. In een eerder bericht vinden jullie het overzicht met betrekking tot de kennismakingstrainingen die volgende week nog plaatsvinden.

Mocht je naar aanleiding van de teamindeling vragen of opmerkingen hebben dan kan je die sturen naar ln.ra1566724024tslet1566724024vk@ct1566724024 (niet bellen of appen!).

Voor sommige ploegen zijn we nog in gesprek met de beoogde trainer(s) daar staat dan een ?

Teams 2019 - 2020_site_22-06-2019

Teamindeling seizoen 2019-2020

De TC is samen met de trainersbegeleiders al een tijdje bezig met de teamindeling voor het nieuwe seizoen, dat in augustus 2019 van start zal gaan. Dat is nog ver weg, maar het is elk jaar een spannend moment, waar we als vereniging heel zorgvuldig mee omgaan.

Lees meer

Nieuw seizoen, nieuwe regels

Het KNKV is constant bezig om het korfbal spel aantrekkelijker te maken voor speler en toeschouwers.

De afgelopen jaren hebben we dat kunnen zien door o.a. de invoering van de time-out, de schotklok en het 4korfbal. Lees meer

Programma 2e helft veld seizoen 2017-2018

Het concept wedstrijdprogramma voor de 2e helft veld is bekend (zie hieronder). Er staan nog geen tijden bij omdat de thuisverenigingen deze nog moeten bepalen, maar nu heeft iedereen alvast een idee waar ze moeten spelen de komende maanden.

Wedstrijddatum

Thuis team

Uit team

Thuis

 

 

31-3-2018

Telstar C1

Fiducia C1

31-3-2018

Telstar D2

Spirit D2

31-3-2018

Telstar F1

Sparta (N) F1

31-3-2018

Telstar E3

Dindoa E3

31-3-2018

Telstar D1

Sparta (N) D1

31-3-2018

Telstar E4

Dindoa E4

31-3-2018

Telstar B1

EKVA B1

31-3-2018

Telstar A2

ODIK A2

31-3-2018

Telstar 2

KCC/SO natural 3

31-3-2018

Telstar 4

MIA 7

31-3-2018

Telstar 1

Sparta (N) 1

31-3-2018

Telstar 5

Reehorst ’45 4

31-3-2018

Telstar 3

Synergo 6

Uit

 

 

31-3-2018

Huizen A1

Telstar A1

31-3-2018

Elburg A3

Telstar A3

31-3-2018

Spirit B3

Telstar B2

31-3-2018

De Meeuwen B3

Telstar B3

31-3-2018

Spirit D5

Telstar D3

31-3-2018

Sparta (N) E1

Telstar E1

31-3-2018

Woudenberg E1

Telstar E2

31-3-2018

Antilopen/Lancyr Deelen E6

Telstar E5

Wedstrijddatum

Thuis team

Uit team

Thuis

 

 

14-4-2018

Telstar D1

Spirit D1

14-4-2018

Telstar D3

Sparta (N) D3

14-4-2018

Telstar E5

Hemur Enge E2

14-4-2018

Telstar E2

Synergo E3

14-4-2018

Telstar C2

De Meeuwen C4

14-4-2018

Telstar E1

ODIK E2

14-4-2018

Telstar B2

Sparta (N) B2

14-4-2018

Telstar A3

Revival A1

14-4-2018

Telstar A1

Fortissimo A1

14-4-2018

Telstar 2

VEO 2

14-4-2018

Telstar 1

VEO 1

14-4-2018

Telstar 3

Antilopen/Lancyr Deelen 5

Uit

 

 

14-4-2018

Sparta (N) 5

Telstar 4

14-4-2018

KCD 3

Telstar 5

14-4-2018

Unitas/Perspectief A3

Telstar A2

14-4-2018

De Meeuwen B2

Telstar B1

14-4-2018

Dindoa B3

Telstar B3

14-4-2018

Wageningen C1

Telstar C1

14-4-2018

Dindoa D3

Telstar D2

14-4-2018

Wolderwijd E1

Telstar E3

14-4-2018

MIA E6

Telstar E4

14-4-2018

De Meeuwen F4

Telstar F1

Wedstrijddatum

Thuis team

Uit team

Thuis

 

 

21-4-2018

Telstar E1

De Meeuwen E3

21-4-2018

Telstar F1

MIA F4

21-4-2018

Telstar B3

DWS B1

21-4-2018

Telstar C1

Antilopen/Lancyr Deelen C1

21-4-2018

Telstar E2

Midlandia E1

21-4-2018

Telstar B2

Antilopen/Lancyr Deelen B2

21-4-2018

Telstar B1

Elburg B1

21-4-2018

Telstar A3

DWS A1

21-4-2018

Telstar 4

Antilopen/Lancyr Deelen 7

Uit

 

 

21-4-2018

Juventa 1

Telstar 1

21-4-2018

Nieuwerkerk 3

Telstar 2

21-4-2018

Koveni 2

Telstar 3

21-4-2018

Rheko 4

Telstar 5

21-4-2018

Woudenberg A2

Telstar A1

21-4-2018

De Meeuwen A4

Telstar A2

21-4-2018

Regio ’72 C1

Telstar C2

21-4-2018

Dindoa D2

Telstar D1

21-4-2018

De Meeuwen D4

Telstar D2

21-4-2018

Antilopen/Lancyr Deelen D3

Telstar D3

21-4-2018

Soesterkwartier E1

Telstar E3

21-4-2018

Spirit E2

Telstar E4

21-4-2018

ODIK E5

Telstar E5

Wedstrijddatum

Thuis team

Uit team

Thuis

 

 

28-4-2018

Telstar B3

Revival B1

Uit

 

 

28-4-2018

Nova 1

Telstar 1

28-4-2018

Tweemaal Zes 2

Telstar 2

28-4-2018

DWS 2

Telstar 3

28-4-2018

Reehorst ’45 A1

Telstar A1

28-4-2018

ODIK C3

Telstar C2

28-4-2018

Rood-Wit D1

Telstar D1

Wedstrijddatum

Thuis team

Uit team

Thuis

 

 

12-5-2018

Telstar D2

De Meeuwen D4

12-5-2018

Telstar D3

Antilopen/Lancyr Deelen D3

12-5-2018

Telstar E3

Soesterkwartier E1

12-5-2018

Telstar E5

ODIK E5

12-5-2018

Telstar C2

Regio ’72 C1

12-5-2018

Telstar B3

Spirit B4

12-5-2018

Telstar E4

Spirit E2

12-5-2018

Telstar A1

Reeuwijk A1

12-5-2018

Telstar A2

De Meeuwen A4

12-5-2018

Telstar 2

TOP/SolarCompleet 3

12-5-2018

Telstar 1

Rigtersbleek/Cottus 1

12-5-2018

Telstar 5

Rheko 4

Uit

 

 

12-5-2018

Thor (H) 2

Telstar 3

12-5-2018

Antilopen/Lancyr Deelen 7

Telstar 4

12-5-2018

DWS A1

Telstar A3

12-5-2018

Elburg B1

Telstar B1

12-5-2018

Antilopen/Lancyr Deelen B2

Telstar B2

12-5-2018

Antilopen/Lancyr Deelen C1

Telstar C1

12-5-2018

De Meeuwen E3

Telstar E1

12-5-2018

Midlandia E1

Telstar E2

12-5-2018

MIA F4

Telstar F1

Wedstrijddatum

Thuis team

Uit team

Thuis

 

 

26-5-2018

Telstar C2

ODIK C3

26-5-2018

Telstar D3

Spirit D5

26-5-2018

Telstar E2

Woudenberg E1

26-5-2018

Telstar E5

Antilopen/Lancyr Deelen E6

26-5-2018

Telstar B2

Spirit B3

26-5-2018

Telstar A3

Elburg A3

26-5-2018

Telstar E1

Sparta (N) E1

26-5-2018

Telstar A1

SKF A2

26-5-2018

Telstar 2

Oranje Wit (D) 2

26-5-2018

Telstar 3

DVO/Accountor 6

26-5-2018

Telstar 1

NKC ’51 1

Uit

 

 

26-5-2018

MIA 7

Telstar 4

26-5-2018

Reehorst ’45 4

Telstar 5

26-5-2018

ODIK A2

Telstar A2

26-5-2018

EKVA B1

Telstar B1

26-5-2018

ODIK B3

Telstar B3

26-5-2018

Fiducia C1

Telstar C1

26-5-2018

Exakwa D1

Telstar D1

26-5-2018

Spirit D2

Telstar D2

26-5-2018

Dindoa E3

Telstar E3

26-5-2018

Dindoa E4

Telstar E4

26-5-2018

Sparta (N) F1

Telstar F1

Wedstrijddatum

Thuis team

Uit team

Thuis

 

 

2-6-2018

Telstar C1

Wageningen C1

2-6-2018

Telstar D2

Dindoa D3

2-6-2018

Telstar F1

De Meeuwen F4

2-6-2018

Telstar E3

Wolderwijd E1

2-6-2018

Telstar D1

Sparta (Zw) D1

2-6-2018

Telstar E4

MIA E6

2-6-2018

Telstar B1

De Meeuwen B2

2-6-2018

Telstar A2

Unitas/Perspectief A3

2-6-2018

Telstar 4

Sparta (N) 5

2-6-2018

Telstar 5

KCD 3

Uit

 

 

2-6-2018

Revival 1

Telstar 1

2-6-2018

KVS/Maritiem 3

Telstar 2

2-6-2018

Hebbes 2

Telstar 3

2-6-2018

DVO/Accountor A3

Telstar A1

2-6-2018

Revival A1

Telstar A3

2-6-2018

Sparta (N) B2

Telstar B2

2-6-2018

De Meeuwen C4

Telstar C2

2-6-2018

Sparta (N) D3

Telstar D3

2-6-2018

ODIK E2

Telstar E1

2-6-2018

Synergo E3

Telstar E2

2-6-2018

Hemur Enge E2

Telstar E5

Nieuwe App digitaal wedstrijdformulier

Sinds vorige staat in de Play Store (Android) en de App Store (iOS) de KNKV Wedstrijdzaken app.

Deze app is de opvolger van de Sportlinked app, die vanaf heden ook niet meer functioneert. Lees meer

Nieuw seizoen, nieuwe regels

Het KNKV is constant bezig om het korfbal spel aantrekkelijker te maken voor speler en toeschouwers.

De afgelopen jaren hebben we dat kunnen zien door o.a. de invoering van de time-out, de schotklok en het 4korfbal. Lees meer

Oproep jurytafel

Onlangs heeft het KNKV besloten dat ook voor de 1e klasse poules de schotklok ingevoerd gaat worden.

Dit betekent dat S1 komend zaalseizoen speelt met schotklokken. Lees meer

Programma najaar 2017-2018

Het programma voor het najaar van seizoen 2017-2018 is bekend. De KNKV heeft het programma gemaakt en aan de verenigingen gestuurd met de vraag om z.s.m. de thuiswedstrijden in te delen op veld en aanvangstijd.

Wij hebben de thuiswedstrijden al ingedeeld en daarom staat er in onderstaand programma al een tijd. LET OP: Dit kan nog wijzigen!!

Zodra het programma definitief is zullen we dit op de gebruikelijke plek publiceren.

 

2 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar F1

Synergo F2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E5

Unitas/Perspectief E5

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E4

OVVO/De Kroon E6

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D3

Spirit D2

11:15

Telstar / Dé Register Makelaar C2

Dindoa C4

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar C1

Woudenberg C1

12:00

Telstar / Dé Register Makelaar B3

Sparta (N) B2

11:15

Telstar / Dé Register Makelaar B1

Antilopen/Lancyr Deelen B1

13:15

Telstar / Dé Register Makelaar A2

Unitas/Perspectief A3

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 5

RDZ 3
Sparta (N) E2

Telstar / Dé Register Makelaar E3 NIJKERK GLD
Soesterkwartier E1

Telstar / Dé Register Makelaar E2 AMERSFOORT
Sparta (N) E1

Telstar / Dé Register Makelaar E1 NIJKERK GLD
Antilopen/Lancyr Deelen D2

Telstar / Dé Register Makelaar D2 LEUSDEN
Unitas/Perspectief D2

Telstar / Dé Register Makelaar D1 HARDERWIJK
ODIK B2

Telstar / Dé Register Makelaar B2 BARNEVELD
DWS A1

Telstar / Dé Register Makelaar A3 KOOTWIJKERBROEK
Apeldoorn 7

Telstar / Dé Register Makelaar 4 APELDOORN
Synergo 6

Telstar / Dé Register Makelaar 3 UTRECHT
KCC/SO natural 3

Telstar / Dé Register Makelaar 2 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Sparta (N) 1

Telstar / Dé Register Makelaar 1 NIJKERK GLD

 

9 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E3

MIA E2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E2

De Meeuwen E5

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E1

Antilopen/Lancyr Deelen E2

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D2

Woudenberg D1

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar D1

MIA D1

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar B2

MIA B2

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar A3

Tweemaal Zes A2

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar A1

Reehorst ’45 A1

17:00

Telstar / Dé Register Makelaar 4

MIA 8

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 3

DWS 2

14:00

Telstar / Dé Register Makelaar 2

Tweemaal Zes 2

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 1

Nova 1
RDZ F1

Telstar / Dé Register Makelaar F1 ZEIST
Sparta (N) E4

Telstar / Dé Register Makelaar E5 NIJKERK GLD
Antilopen/Lancyr Deelen E5

Telstar / Dé Register Makelaar E4 LEUSDEN
De Meeuwen D4

Telstar / Dé Register Makelaar D3 PUTTEN
Revival C1

Telstar / Dé Register Makelaar C2 TERSCHUUR
Wageningen C1

Telstar / Dé Register Makelaar C1 WAGENINGEN
Revival B1

Telstar / Dé Register Makelaar B3 TERSCHUUR
Dindoa B1

Telstar / Dé Register Makelaar B1 ERMELO
Elburg A2

Telstar / Dé Register Makelaar A2 ELBURG
ODIK 6

Telstar / Dé Register Makelaar 5 BARNEVELD

 

 

12 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

20:00

Telstar / Dé Register Makelaar A1

Huizen A1

 

16 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar F1

Tweemaal Zes F1

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E5

Antilopen/Lancyr Deelen E7

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E3

ODIK E1

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D3

Soesterkwartier D1

11:15

Telstar / Dé Register Makelaar D2

De Meeuwen D3

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D1

De Meeuwen D2

11:15

Telstar / Dé Register Makelaar C2

De Meeuwen C4

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar B3

Dindoa B3

14:00

Telstar / Dé Register Makelaar A3

Sparta (N) A3

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 5

Synergo 10
RDZ E2

Telstar / Dé Register Makelaar E4 ZEIST
Antilopen/Lancyr Deelen E4

Telstar / Dé Register Makelaar E2 LEUSDEN
De Meeuwen E7

Telstar / Dé Register Makelaar E1 PUTTEN
Synergo C1

Telstar / Dé Register Makelaar C1 UTRECHT
Spirit B3

Telstar / Dé Register Makelaar B2 VOORTHUIZEN
MIA B1

Telstar / Dé Register Makelaar B1 AMERSFOORT
De Meeuwen A4

Telstar / Dé Register Makelaar A2 PUTTEN
Fortissimo A1

Telstar / Dé Register Makelaar A1 IJSSELSTEIN UT
Regio ’72 5

Telstar / Dé Register Makelaar 4 VAASSEN
Antilopen/Lancyr Deelen 5

Telstar / Dé Register Makelaar 3 LEUSDEN
VEO 2

Telstar / Dé Register Makelaar 2 ‘S-GRAVENHAGE
VEO 1

Telstar / Dé Register Makelaar 1 ‘S-GRAVENHAGE

 

23 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E4

RDZ E2

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E2

Antilopen/Lancyr Deelen E4

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E1

De Meeuwen E7

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar C1

Synergo C1

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar B2

Spirit B3

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar B1

MIA B1

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar A2

De Meeuwen A4

12:30

Telstar / Dé Register Makelaar A1

Woudenberg A2

17:00

Telstar / Dé Register Makelaar 4

Regio ’72 5

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 3

Koveni 2

14:00

Telstar / Dé Register Makelaar 2

Nieuwerkerk 3

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 1

Juventa 1
Tweemaal Zes F1

Telstar / Dé Register Makelaar F1 MAARTENSDIJK
Antilopen/Lancyr Deelen E7

Telstar / Dé Register Makelaar E5 LEUSDEN
ODIK E1

Telstar / Dé Register Makelaar E3 BARNEVELD
Soesterkwartier D1

Telstar / Dé Register Makelaar D3 AMERSFOORT
De Meeuwen D3

Telstar / Dé Register Makelaar D2 PUTTEN
De Meeuwen D2

Telstar / Dé Register Makelaar D1 PUTTEN
De Meeuwen C4

Telstar / Dé Register Makelaar C2 PUTTEN
Dindoa B3

Telstar / Dé Register Makelaar B3 ERMELO
Sparta (N) A3

Telstar / Dé Register Makelaar A3 NIJKERK GLD
Synergo 10

Telstar / Dé Register Makelaar 5 UTRECHT

 

30 september

Aanvangstijd Thuis team Uit team Plaats

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E3

Sparta (N) E2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar E2

Soesterkwartier E1

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar E1

Sparta (N) E1

10:00

Telstar / Dé Register Makelaar D2

Antilopen/Lancyr Deelen D2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar D1

Unitas/Perspectief D2

11:00

Telstar / Dé Register Makelaar B2

ODIK B2

12:15

Telstar / Dé Register Makelaar A3

DWS A1

15:30

Telstar / Dé Register Makelaar 4

Apeldoorn 7

14:00

Telstar / Dé Register Makelaar 3

Thor (H) 2
Synergo F2

Telstar / Dé Register Makelaar F1 UTRECHT
Unitas/Perspectief E5

Telstar / Dé Register Makelaar E5 HARDERWIJK
OVVO/De Kroon E6

Telstar / Dé Register Makelaar E4 MAARSSEN
Spirit D2

Telstar / Dé Register Makelaar D3 VOORTHUIZEN
Dindoa C4

Telstar / Dé Register Makelaar C2 ERMELO
Woudenberg C1

Telstar / Dé Register Makelaar C1 WOUDENBERG
Sparta (N) B2

Telstar / Dé Register Makelaar B3 NIJKERK GLD
Antilopen/Lancyr Deelen B1

Telstar / Dé Register Makelaar B1 LEUSDEN
Unitas/Perspectief A3

Telstar / Dé Register Makelaar A2 HARDERWIJK
Reeuwijk A1

Telstar / Dé Register Makelaar A1 REEUWIJK
RDZ 3

Telstar / Dé Register Makelaar 5 ZEIST
TOP/Quoratio 3

Telstar / Dé Register Makelaar 2 SASSENHEIM
Rigtersbleek/Cottus 1

Telstar / Dé Register Makelaar 1 ENSCHEDE