Oefenwedstrijden

Zie onderstaand schema.

update: Helaas heeft tegenstander Antilopen de oefenwedstrijden op 8 september moeten afzeggen, dus de wedstrijden van S1 (20.30) en S2 (19.15) gaan donderdag niet door.

oefenwedstrijden najaar 2022 hele vereniging

Oefenwedstrijden voor de selectie

Voor de selectie staan een aantal oefenwedstrijden nog gepland de komende weken

28 April

Thuis Uit Tijd Plaats Scheidsrechter
Tiel’72 1 Telstar 1 20:30 Tiel  
Tiel’72 2 Telstar 2 20:30 Tiel  

30 April

Thuis Uit Tijd Plaats Scheidsrechter
Vriendenschaar 1 Telstar 1 16:30 Bodegraven  
Vriendenschaar 2 Telstar 2 15:00 Bodegraven  

10 Mei

Thuis Uit Tijd Plaats Scheidsrechter
Telstar 1 Dindoa 1 19:15 Hoevelaken  
Telstar 2 Dindoa 2 20:30 Hoevelaken  

Oefenwedstrijden zaal

Vanaf november gaan we de zaal weer in!

Voordat de eerste competitieronde van start gaat (zaterdag 27 november) worden er op zaterdag 13 en zaterdag 20 november oefenwedstrijden gespeeld (zie onderstaand schema). De scheidsrechters en zaalwachten worden nog verder aangevuld.

  • De Senioren, A-, B-, C- en D-jeugd spelen hun thuiswedstrijden in sporthal ‘De Slag’.
  • Senioren 1 zal haar oefenwedstrijden allemaal met schotklok spelen.
  • Het Midweekteam speelt haar thuiswedstrijden in sporthal ‘Strijland’ (Nijkerk).
  • De E- en F-jeugd spelen hun thuiswedstrijden in sporthal ‘Ridderspoor’.
  • Alle teams verzamelen met uitwedstrijden bij sporthal ‘De Slag’.

Het competitieschema voor de zaal is door de KNKV op 11 november gepubliceerd.

Succes met de voorbereiding!

TC KV Telstar

oefenwedstrijden zaal 2021

Oefenwedstrijden zaal

Binnenkort begint het zaalseizoen weer.

Daarom staan er ook weer oefenwedstrijden gepland. Hieronder zie je het bijgewerkte (t/m 06-10-2019) overzicht. Mochten er aanvangstijden ontbreken dan volgen deze zo snel mogelijk.

Zaterdag 9 november

15.00E3 – OVVO E3Hoevelaken
15.00E2 – Spirit E1Hoevelaken
15.00E1 – Sparta (N) E1Hoevelaken
15.50C3 – Spirit C3Hoevelaken
16.50S2 – Fiducia 2Hoevelaken
18.00S1 – Fiducia 1Hoevelaken
19.30S4 – Reehorst 3Hoevelaken



11.15 ?Fiducia C1 – C1Vleuten
12.15 ?Fiducia B1 – B1Vleuten
14.00Elburg A1 – A1Elburg



Donderdag 14 november

?Devinco 2 – S2Deventer
?Devinco 1 – S1Deventer



Zaterdag 16 november

15.00A1 – Devinco A1Hoevelaken
16.15D1 – Devinco D1Hoevelaken
17.15C1 – Devinco C1Hoevelaken
18.15B1 – Devinco B1Hoevelaken
19.15S3 (zaal) – Woudenberg 3Hoevelaken



09.00Woudenberg F1 – F1Woudenberg
09.00Woudenberg F2 – F2Woudenberg
?Spirit D3 – D3Voorthuizen
?Spirit D2 – D2Voorthuizen
?Devinco C2 – C2Deventer
?Devinco A3 – A3Deventer
?Devinco A2 – A2Deventer