UPDATE: Trainingstijden Najaar 2019-2020

Let op: De trainingstijden bij de C’s, D1 en E3 en 4 zijn anders dan eerder gecommuniceerd.

UPDATE-Trainingstijden-2019-2020

Geen trainingen E- en F-teams

In verband met de avondvierdaagse is er voor de E- en F teams geen training van dinsdag 4 juni t/m vrijdag 7 juni.

TC

Trainingstijden veld voorjaar 2019

Hieronder vinden jullie de trainingstijden per 1 april (geen grap)

Veldtrainingen per 1 april 2019
Senioren
S1 Dinsdag 20.15-21.45 Daan
Donderdag 20.15-21.45 Daan
S2 Dinsdag 20.15-21.45 ?
Donderdag 20.15-21.45 ?
S3 Dinsdag 20.15-21.30 ?
Donderdag 20.15-21.30 ?
S4 Donderdag 20.15-21.30 Rob
S5 Donderdag 20.00-21.00 Zelf
Rekr Donderdag 20.00-21.00 Zelf
Junioren
A1 Dinsdag 19.00-20.15 Arjan, Joost
Donderdag 19.00-20.15 Arjan, Joost
A2 Dinsdag 20.00-21.00 Leonie, Max
Donderdag 19.00-20.15 Leonie, Max
A3 Dinsdag 18.00-19.00 Romy, Pepijn
Donderdag 19.00-20.00 Romy, Pepijn
Aspiranten
B1 Dinsdag 19.00-20.15 Duco, Peter
Donderdag 19.00-20.15 Duco, Peter
B2 Dinsdag 19.00-20.00 Eline, Carmen
Donderdag 19.00-20.00 Eline, Carmen
C1 Dinsdag 19.00-20.00 Geert, Woutera
Donderdag 19.00-20.00 Geert, Woutera
C2 Dinsdag 19.00-20.00 Hans, Jochem, Jannieka
Woensdag 19.00-20.00 Hans, Jochem, Jannieka
C3 Dinsdag 19.00-20.00 Casper, Winette
Woensdag 19.00-20.00 Casper, Winette
Pupillen
D1 Dinsdag 18.00-19.00 Martine, Lois, Thom
Donderdag 18.00-19.00 Martine, Lois, Thom
D2 Dinsdag 18.00-19.00 Vivian, Marijke, Rowan
Donderdag 18.00-19.00 Vivian, Marijke, Rowan
D3 Woensdag 19.00-20.00 Arina, Freerk
Donderdag 18.00-19.00 Arina, Freerk
E1 Dinsdag 18.00-19.00 Brit, Helena
Woensdag 18.30-19.30 Brit, Helena
E2 Woensdag 18.30-19.30 Grietje, Esther
Donderdag 18.00-19.00 Grietje, Esther
E3 Dinsdag 18.00-19.00 Annelie, Britt, Melanie
Woensdag 18.30-19.30 Annelie, Britt, Melanie
E4 Woensdag 18.30-19.30 Jasper, Menno, Toos
Donderdag 18.00-19.00 Jasper, Menno, Toos
F1 Woensdag 18.00-19.00 Marieke, Mark, Rachel
F2 Woensdag 18.00-19.00 Dianne, Ruben, Mirjam
F3 (oudere kang.) Woensdag 18.00-19.00 Toos en ?
Kangoeroes Zaterdag 09.30-10.30 Gerben, Rosanne, Lianne B, Emily, Bente, Dionne

Dit overzicht is tevens terug te vinden op de pagina ‘Trainingstijden Veld’

Geen trainingen in de voorjaarsvakantie

Van maandag 25 februari t/m donderdag 1 maart zijn er geen trainingen.

Lees meer

Aangepast trainingsschema december/januari

In de maand december valt er veel te vieren en zijn we allemaal druk met de feestdagen. In het kader van de verschillende vieringen zijn de trainingstijden op de volgende data aangepast:

Woensdag 5 december GEEN training i.v.m. Sinterklaas; dit geldt voor F1, F2, D3, A1, S6 en recreanten
donderdag 20 december GEEN training voor E1, E2, E3, E4, D1 en D2 (i.v.m. kerstvieringen)
De overige trainingen gaan WEL door (C1, C3, B1, B2, A1, A3, S1, S2)

maandag 24 dec t/m dinsdag 1 januari GEEN training; dit geldt voor alle teams

Vanaf woensdag 2 januari gaan de trainingen weer gewoon door volgens het bestaande rooster.

UPDATE: Trainingstijden zaal 2018-2019

Op zaterdag 10 en 17 november zijn er oefenwedstrijden voor diverse teams, kijk hier.

Op 24 november start de zaalcompetitie.

Team

Dag

Tijd

Trainers

Sporthal

Senioren

S1

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Daan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Daan

1/2

Slag

S2

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Stefan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Stefan

1/2

Slag

S3

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Zelf

1

Ridderspoor

S4

ma Di wo do vr

19.30-21.00

Zelf

1/2

Strijland

S5

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Rob

1/3

Slag

S6

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Rekr

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Junioren

A1

ma di Wo do vr

19.30-21.00

ArjanW, Joost

1

Baggelaar

ma di wo Do vr

20.00-21.00

ArjanW, Joost

1/2

Slag

A2

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Leonie, Max

1/2

Ridderspoor

A3

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Romy, Pepijn

1/3

Slag

Aspiranten

B1

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Slag

B2

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Eline, Carmen

1/3

Slag

C1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/3

Slag

C2

ma Di wo do vr

18.00-19.00

Jochem

1

Ridderspoor

C3

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Winette, Casper

1/3

Slag

Pupillen

D1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Thom, Martine

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Lois, Martine

1/3

Slag

D2

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Vivian, Marijke, Rowan

1/3

Slag

D3

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Arina, Freerk

1/3

Slag

E1

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Brit, Helena

1/3

Slag

E2

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Grietje, Gijsbert

1/3

Slag

E3

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Annelie, Britt, Melanie

1/3

Slag

E4

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Toos, Jasper, Menno

1/3

Slag

F1

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Marieke, Rachel, Mark

1/3

Slag

F2

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Dianne, Ruben, Mirjam

1/3

Slag

Kangoeroes

Zaterdag

09.00 – 10.00

Gerben, Rosanne, Bente, Emily, Lianne B, Dionne

1/2

Ridderspoor

 

C en D jeugd bij de clinic van Korfball College Midden Nederland

Ook deze week zijn diverse spelers bij de clinic van Korfbal College Midden Nederland geweest. Ze kregen deze keer les van onder andere Barbara Brouwer, Nick Pikaar en Fred Straatman. De clinic vindt plaats bij Dalto in Driebergen. Het weer was deze keer fantastisch en de meegekomen ouders en één van de trainers van de C1 konden lekker in het zonnetje naar de verrichtingen van hun kinderen en spelers kijken.
Er werd na de training uitgebreid de tijd genomen door de trainers om met de kinderen op de foto te gaan en om de T-shirts te signeren.
Met dank aan de ouders en het team van Korfbal College Midden Nederland voor de foto’s.
Voor meer foto’s kun je terecht op de Facebook site van Telstar.

Trainingstijden veld 2018
een nieuw overzicht

Trainingstijden

   Senioren
S1 Dinsdag 20.15-21.45 Daan
Donderdag 20.15-21.45 Daan
S2 Dinsdag 20.15-21.45
Donderdag 20.15-21.45 Maarten
S3 Dinsdag 20.15-21.30 Herman, Peter
Donderdag 20.15-21.30 Herman, Peter
S4 Donderdag 20.15-21.30 Rob
S5 Woensdag 20.00-21.00 Zelf
Rekr Woensdag 20.00-21.00 Zelf
   Junioren
A1 Dinsdag 19.00-20.15 Arjan, Joost,
Donderdag 19.00-20.15 Arjan, Joost,
A2 Dinsdag 19.15-20.15 Leonie, Max
Donderdag 19.15-20.15 Leonie, Max
A3 Dinsdag 19.30-20.30 Wendy, Wouter
   Aspiranten
B1 Dinsdag 19.00-20.15 Duco, Peter
Donderdag 19.00-20.15 Duco, Peter
B2 Dinsdag 19.00-20.00 Eline, Casper, Carmen
Donderdag 18.00-19.00 Eline, Casper, Carmen
B3 Donderdag 19.00-20.00 Romy, Marijke
C1 Dinsdag 19.00-20.00 Geert, Woutera
Donderdag 19.00-20.00 Geert, Woutera
C2 Donderdag 18.15-19.15 Vivian, Pepijn
   Pupillen
D1 Dinsdag 18.30-19.30 Freerk, Martine
Donderdag 19.00-20.00 Freerk, Martine
D2 Dinsdag 18.00-19.00 Rebekka, Jarno, Bjorn
Donderdag 18.00-19.00 Rebekka, Jarno, Bjorn
D3 Woensdag 18.30-19.30 Arina, Annelie, Gijsbert
E1 Woensdag 18.00-19.00 Daphne, Britt vd Top, Paulien
E2 Woensdag 18.00-19.00 Henrieke, Marieke V, Geert Jan
E3 Donderdag 17.00-18.00 Marieke L, Brit v D, Helena
E4 Donderdag 18.00-19.00 Rachel, Mark
E5 Donderdag 17.00-18.00 Corine, Lianne G, Wiep
F1 Donderdag 17.00-18.00 Dianne, Laura V, Toos
Kangoeroes Zaterdag 09.30-10.30 Maarten, Elise, Rosanne, Gerben

Geen trainingen in de voorjaarsvakantie

Van maandag 25 februari t/m donderdag 1 maart zijn er geen trainingen.

Lees meer

Trainingen zaal

De trainingen op het veld zitten er bijna op.

Volgende week trainen we nog op het veld. In de herfstvakantie (16-10 t/m 20-10) is er geen training. Lees meer