UPDATE: Trainingstijden Najaar 2019-2020

Let op: De trainingstijden bij de C’s, D1 en E3 en 4 zijn anders dan eerder gecommuniceerd.

UPDATE-Trainingstijden-2019-2020

Geen trainingen in de voorjaarsvakantie

Van maandag 25 februari t/m donderdag 1 maart zijn er geen trainingen.

Lees meer

Aangepast trainingsschema december/januari

In de maand december valt er veel te vieren en zijn we allemaal druk met de feestdagen. In het kader van de verschillende vieringen zijn de trainingstijden op de volgende data aangepast:

Woensdag 5 december GEEN training i.v.m. Sinterklaas; dit geldt voor F1, F2, D3, A1, S6 en recreanten
donderdag 20 december GEEN training voor E1, E2, E3, E4, D1 en D2 (i.v.m. kerstvieringen)
De overige trainingen gaan WEL door (C1, C3, B1, B2, A1, A3, S1, S2)

maandag 24 dec t/m dinsdag 1 januari GEEN training; dit geldt voor alle teams

Vanaf woensdag 2 januari gaan de trainingen weer gewoon door volgens het bestaande rooster.

UPDATE: Trainingstijden zaal 2018-2019

Op zaterdag 10 en 17 november zijn er oefenwedstrijden voor diverse teams, kijk hier.

Op 24 november start de zaalcompetitie.

Team

Dag

Tijd

Trainers

Sporthal

Senioren

S1

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Daan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Daan

1/2

Slag

S2

Ma di wo do vr

21.00-22.30

Stefan

1/2

Slag

ma di wo Do vr

21.00-22.00

Stefan

1/2

Slag

S3

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Zelf

1

Ridderspoor

S4

ma Di wo do vr

19.30-21.00

Zelf

1/2

Strijland

S5

ma Di wo do vr

21.00-22.00

Rob

1/3

Slag

S6

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Rekr

ma di Wo do vr

21.00-22.00

Arno

1

Ridderspoor

Junioren

A1

ma di Wo do vr

19.30-21.00

ArjanW, Joost

1

Baggelaar

ma di wo Do vr

20.00-21.00

ArjanW, Joost

1/2

Slag

A2

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Leonie, Max

1/2

Ridderspoor

A3

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Romy, Pepijn

1/3

Slag

Aspiranten

B1

ma Di wo do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

20.00-21.00

Duco, Peter

1/2

Slag

B2

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Eline, Carmen

1/3

Slag

C1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Geert, Woutera

1/3

Slag

C2

ma Di wo do vr

18.00-19.00

Jochem

1

Ridderspoor

C3

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Winette, Casper

1/3

Slag

Pupillen

D1

ma Di wo do vr

19.00-20.00

Thom, Martine

1/2

Ridderspoor

ma di wo Do vr

18.00-19.00

Lois, Martine

1/3

Slag

D2

ma di wo Do vr

19.00-20.00

Vivian, Marijke, Rowan

1/3

Slag

D3

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Arina, Freerk

1/3

Slag

E1

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Brit, Helena

1/3

Slag

E2

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Grietje, Gijsbert

1/3

Slag

E3

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Annelie, Britt, Melanie

1/3

Slag

E4

ma di wo Do vr

17.00-18.00

Toos, Jasper, Menno

1/3

Slag

F1

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Marieke, Rachel, Mark

1/3

Slag

F2

ma di Wo do vr

17.00-18.00

Dianne, Ruben, Mirjam

1/3

Slag

Kangoeroes

Zaterdag

09.00 – 10.00

Gerben, Rosanne, Bente, Emily, Lianne B, Dionne

1/2

Ridderspoor

 

Geen trainingen in de voorjaarsvakantie

Van maandag 25 februari t/m donderdag 1 maart zijn er geen trainingen.

Lees meer

Trainingen zaal

De trainingen op het veld zitten er bijna op.

Volgende week trainen we nog op het veld. In de herfstvakantie (16-10 t/m 20-10) is er geen training. Lees meer