Oefenwedstrijden voor de selectie

Voor de selectie staan een aantal oefenwedstrijden nog gepland de komende weken

28 April

Thuis Uit Tijd Plaats Scheidsrechter
Tiel’72 1 Telstar 1 20:30 Tiel  
Tiel’72 2 Telstar 2 20:30 Tiel  

30 April

Thuis Uit Tijd Plaats Scheidsrechter
Vriendenschaar 1 Telstar 1 16:30 Bodegraven  
Vriendenschaar 2 Telstar 2 15:00 Bodegraven  

10 Mei

Thuis Uit Tijd Plaats Scheidsrechter
Telstar 1 Dindoa 1 19:15 Hoevelaken  
Telstar 2 Dindoa 2 20:30 Hoevelaken  

UPDATE: Overzicht oefenwedstrijden veldseizoen 2019

Onderstaand de oefenwedstrijden voor aankomend veldseizoen (2019). Mochten er aanvangstijden ontbreken dan volgen deze zo snel mogelijk.

  • Vervallen: A2 (thuis)
  • Gewijzigd: Aanvangstijden S2 / S1 op 13 april
Zaterdag 13 april
10.00 ASVD F1 – F1 Dronten
10.00 ASVD E2 – E2 Dronten
10.00 ASVD E1 – E1 Dronten
10.00 D1 – ASVD D1 Hoevelaken
11.00 D2 – ODIK D2 Hoevelaken
11.00 A2 – ASVD A3 VERVALLEN
11.00 S2 – Rapid 2 Hoevelaken
11.00 S1 – Rapid 1 Hoevelaken
Dinsdag 7 mei
19.45 S2 – DOS (W) S2 Hoevelaken
20.30 S1 – DOS (W) S1 Hoevelaken

Dit overzicht wordt ook bijgehouden op de pagina ‘Oefenwedstrijden‘.

Scheidsrechters oefenwedstrijden

De komende weken zijn er meerdere oefenwedstrijden op onze accomodatie. Natuurlijk kan er geen wedstrijd gespeeld worden zonder scheidsrechter.

Hieronder de indeling van de scheidsrechters:

Scheidsrechters Oefenwedstrijden

UPDATE: Overzicht oefenwedstrijden

Bijgaand een update van het overzicht van de oefenwedstrijden in de voorbereiding op komend seizoen.

Hier en daar ontbreekt nog de aanvangstijd. Die volgt zo spoedig mogelijk.

Download hier het bestand

oefenprogramma voorbereiding seizoen 2018 – 2019

Groet,

Rob

Oefenwedstrijden veld

Onderstaand de voorlopige stand van zaken m.b.t. de komende oefenwedstrijden.

Donderdag 22 februari 19.30 ? Antilopen 2 – S2 Leusden  ZAAL
20.45 ? Antilopen 1 – S1 Leusden  ZAAL
 Donderdag 22 maart 19.00 C1 – MIA C1 Hoevelaken
19.30 MIA A1 – A1 Amersfoort
19.30 ? KVZ 2 – S2 Zutphen
21.00 ? KVZ 1 – S1 Zutphen
 Zaterdag 24 maart 10.00 D1 – Spirit D1 Hoevelaken
10.30 C1 – Apeldoorn C1 Hoevelaken
10.30 A1 – Apeldoorn A1 Hoevelaken
12.00 A2 – Dindoa A3 Hoevelaken
12.00 C2 – ODIK C2 Hoevelaken
13.00 B2 – ODIK B2 Hoevelaken
13.30 S3 (veld) – MIA 6 Hoevelaken
11.00 Wolderwijd B1 – B1  (2x 20) Zeewolde
12.00 Dindoa B2 – B1   (2x 20) Zeewolde
 Dinsdag 27 maart 19.00 ?? A1 – ODIK A1  (wedstrijd nog niet zeker) Hoevelaken
19.00 B1 – MIA B1 Hoevelaken
19.00 D1 – MIA D1 Hoevelaken
 Donderdag 29 maart 19.45 S2 – Synergo 2 Hoevelaken
21.00 S1 – Synergo 1 Hoevelaken