Korfbalvereniging Telstar/Schoonderbeek
  • Welkom
  • Nieuws
  • Competitie
    • Teams
      • TELSTAR Selectie
      • TELSTAR S3
      • TELSTAR S4
      • TELSTAR Midweek
      • TELSTAR A1
      • TELSTAR A2
      • TELSTAR B1
      • TELSTAR B2
      • TELSTAR C1
      • TELSTAR C2
    • Teams
      • TELSTAR D1
      • TELSTAR D2
      • TELSTAR D3
      • TELSTAR E1 BEREN
      • TELSTAR E2 GIRAFFEN
      • TELSTAR E3 ALPACA’S
      • TELSTAR F1 ORKA’S
      • TELSTAR F2 ZEELEEUWEN
      • TELSTAR F3 BEVERS
  • Recreatief
    • TELSTAR Recreanten
    • TELSTAR KombiFit
    • KANGOEROES
  • Wedstrijdinfo
    • Programmaoverzicht
    • Thuisprogramma
    • Uitslagen
    • Scheidsrechters
    • Zaalwacht / tellers / jurytafel
    • Trainingstijden
    • Oefenwedstrijden
    • Competitie contactpersonen
    • Wedstrijdverslag schrijven
  • Bij Telstar
    • Commissies
      • Bestuur
      • Financiële Commissie
      • Technische Commissie
      • Schoolkorfbal Commissie
      • Scheidsrechters Commissie
      • PR & Media Team
        • Orbit, Telstarter en nieuwsbrief
      • Sponsorcommissie
      • Kleding Commissie
      • Onderhoud & Beheer
      • Kantine Commissie
      • Telstar Evenementen Commissie
      • Jeugdraad
      • Vrijwilligers
      • Ledenadministratie
      • Oud papier en overtollige kleding
    • Bij Telstar
      • Gedragsregels
        • Vertrouwenscontactpersoon
        • Fair Play
        • Alcoholbeleid
        • Privacyverklaring
        • Contributie en lidmaatschap
        • Opzeggen lidmaatschap
      • Vriend worden van Telstar
      • Locaties
      • Proeftraining
      • Geschiedenis
      • Perspagina
      • Foto’s
      • Telstar Boekenplank
      • De Club van 25
      • MiniStars
      • Spreekbeurt of werkstuk
      • Declaraties
      • Bardienst – rooster
      • Papierinzameling – rooster
      • Schoonmaak – rooster
      • Team van de Week
      • Vacaturebank
      • Kalender
      • Blessures voorkomen
  • LID WORDEN
  • Telstarshop
  • Contact
  • Zoek
  • Menu Menu
  • HOME
  • NIEUWS
  • BIJ TELSTAR
  • LID WORDEN
  • CONTACT
U bevindt zich hier: Home1 / Sponsor uitgelicht2 / Tiggelaven Groenbeheer

Tiggelaven Groenbeheer

Mogen wij ons even voorstellen? Wij zijn Raymon en Karin Tiggelaven. Wij hebben sinds januari 2003 ons bedrijf Tiggelaven Groenbeheer. In 2007 is Karin in het bedrijf gekomen en sinds enige tijd is onze zoon Anthonie naast zijn praktijkstudie bij ons als stage en in zijn vrije uurtjes een helpende hand (wat hem goed afgaat).

Ons bedrijf houdt zich vooral bezig met alles wat groeit en bloeit in de tuin. Of het grasmaaien betreft, het snoeien van heesters of bomen, het kan allemaal. Op alle gebied staan we ons mannetje en doen daarbij indien nodig ook extra werkzaamheden. Raymon is met ruim 38 jaar ervaring in het hoveniersvak een spil binnen het bedrijf waar Service nog steeds met een hoofdletter wordt geschreven en dit staat dan ook hoog in ons vaandel.

Onze connectie met korfbal gaat heel ver terug en zover ik (Raymon) me kan herinneren is dit beperkt gebleven tot een jeugdteam van Bob Meyer.

Vorig jaar zijn we benaderd om sponsor te worden bij Telstar. In het verleden hebben we vaak anderen gesponsord, maar we vonden Telstar een aansprekende club voor ons om tot sponsoring over te gaan (per januari 2023).

Wij zijn niet erg betrokken bij de korfbalsport op zich. Het bedrijven van deze sport gaat voor ons zover terug, dat het bij een verre herinnering blijft. Wij zijn dan ook geen specifieke korfballiefhebbers en zul je ons dan ook niet wekelijks op het sportpark aantreffen. Dit komt ook door onze werkzaamheden.

Zoals wij gekozen hebben voor de sponsoring van Telstar, kunnen wij ons goed voorstellen dat er leden en bezoekers van het sportpark denken, dat komt goed uit. Ik heb bomen en struiken die gesnoeid moeten worden en heb geen idee hoe dat moet en wanneer dat moet gebeuren. Het bijhouden van uw gazon zoals maaien, bemesten en verticuteren, heel veel is mogelijk om uw tuin er weer prachtig uit te laten zien. Uiteraard ook het onkruid vrijhouden van de tuin.

Jaarlijks – op de laatste zaterdag van september – houden wij onze open dag waar veel gereedschap dat wij gebruiken wordt getoond. Ook het gebruik van de zaden, grondsoorten en bijvoorbeeld slakkenbestrijding, wordt alles op ECO-basis gebruikt. Dus kom gerust langs op deze gezellige dag. Heeft u potgrond of andere ECO-spullen nodig dan hoeft u uiteraard niet tot september te wachten.

Ook vertellen we u hier hoe onze gemiddelde werkweek er uit ziet. Karin en ik zijn meestal 5 maar ook regelmatig 6 dagen op pad om in een ruim gebied in en rond Hoevelaken de tuinen te verzorgen.

Uiteraard kunt u altijd kontakt opnemen voor vragen of offertes. Dit kan telefonisch op 033 253 09 95 of tiggelavengroenbeheer.nl

Meer info

Tiggelaven Groenbeheer

Oosterdorpsstraat 32
3871 AD Hoevelaken

Tel.: 033 253 09 95
E-mail:
www.tiggelavengroenbeheer.nl

ARCHIEF
1 februari 2025

RJJ Keukens

1 december 2024

Westfalia Campercentrum

1 juli 2024

Bloemenhuis Vink

14 mei 2024

Vishandel Meester

1 maart 2024

Beeldscherp

1 juni 2023

Tiggelaven Groenbeheer

1 mei 2023

Eddy Wernsen

6 maart 2023

Extra Warmte

19 juli 2022

Haus Wunderberg

2 mei 2022

Hubo Hoevelaken

Pagina 1 van 3123

CONTACT

Middelaarseweg 4B
3871 KR Hoevelaken

033 253 65 11

KvK: 40094134

INFORMATIE

  • Kalender
  • Club van 25
  • Declaraties
  • Knkv
  • Pers
  • Colofon

Storingen website melden bij Websitebeheer

SNEL NAAR:

  • Contactgegevens wijzigen
  • Lid worden?
  • Competitie contactpersonen
  • Uitslagen
  • Sportstage?
© 1963 - KV Telstar ┆ Alle rechten voorbehouden ┆ Design & realisatie met ♡ door: MC4DESIGN ┆ Inloggen
  • Facebook
  • Instagram
  • Threads
  • LinkedIn
  • TikTok
  • Youtube
  • Rss
  • Mail
Nieuw rooster bardiensten onlineAankondiging Beach Party Telstar!
Scroll naar bovenzijde