schoolkorfbal

Programma Schoolkorfbal

Aanstaande woensdag, 10 mei, wordt het uitgestelde schoolkorfbal toernooi 2016 gehouden op onze velden aan de Middelaarseweg. Hieronder het programma per poule.

Poule Groep 5
Ronde Veld Start tijd Thuis team Uit Team
1 1 13:00 Schimmelpenninck vd O 1 Blokhuus 1
2 13:00 ———- De Spreng
3 13:00 Blokhuus 2 Schimmelpenninck vd O 2
3 1 13:40 Blokhuus 1 ———-
2 13:40 De Spreng Blokhuus 2
3 13:40 Schimmelpenninck vd O 2 Schimmelpenninck vd O 1
5 1 14:30 Schimmelpenninck vd O 1 ———-
2 14:30 Blokhuus 1 Blokhuus 2
3 14:30 Schimmelpenninck vd O 2 De Spreng
7 1 15:10 Schimmelpenninck vd O 1 Blokhuus 2
2 15:10 Blokhuus 1 De Spreng
3 15:10 ———- Schimmelpenninck vd O 2
9 1 16:00 De Spreng Schimmelpenninck vd O 1
2 16:00 Blokhuus 2 ———-
3 16:00 Schimmelpenninck vd O 2 Blokhuus 1
Poule Groep 6
Ronde Veld Start tijd Thuis team Uit Team
1 4 13:00 De Spreng Schimmelpenninck vd O
5 13:00 De Hoeve 2 Blokhuus 1
6 13:00 Blokhuus 2 De Hoeve 1
3 4 13:40 Schimmelpenninck vd O De Hoeve 2
5 13:40 Blokhuus 1 Blokhuus 2
6 13:40 De Hoeve 1 De Spreng
5 4 14:30 De Spreng Blokhuus 2
5 14:30 Schimmelpenninck vd O Blokhuus 1
6 14:30 De Hoeve 2 De Hoeve 1
7 4 15:10 De Spreng De Hoeve 2
5 15:10 Schimmelpenninck vd O Blokhuus 2
6 15:10 De Hoeve 1 Blokhuus 1
9 4 16:00 Blokhuus 1 De Spreng
5 16:00 Blokhuus 2 De Hoeve 2
6 16:00 De Hoeve 1 Schimmelpenninck vd O
Poule Groep 7
Ronde Veld Start tijd Thuis team Uit Team
2 1 13:20 Schimmelpenninck vd O 1 De Hoeve 1
2 13:20 Blokhuus 1 Schimmelpenninck vd O 2
3 13:20 De Hoeve 2 Blokhuus 2
4 1 14:00 De Hoeve 1 Blokhuus 1
2 14:00 Schimmelpenninck vd O 2 De Hoeve 2
3 14:00 Blokhuus 2 Schimmelpenninck vd O 1
6 1 14:50 Schimmelpenninck vd O 1 De Hoeve 2
2 14:50 De Hoeve 1 Schimmelpenninck vd O 2
3 14:50 Blokhuus 1 Blokhuus 2
8 1 15:40 Schimmelpenninck vd O 1 Blokhuus 1
2 15:40 De Hoeve 1 De Hoeve 2
3 15:40 Blokhuus 2 Schimmelpenninck vd O 2
10 1 16:20 Schimmelpenninck vd O 2 Schimmelpenninck vd O 1
2 16:20 De Hoeve 2 Blokhuus 1
3 16:20 Blokhuus 2 De Hoeve 1
Poule Groep 8
Ronde Veld Start tijd Thuis team Uit Team
2 4 13:20 Schimmelpenninck vd O 2 De Hoeve 1
5 13:20 Blokhuus 1 Schimmelpenninck vd O 1
6 13:20 Blokhuus 2 De Hoeve 2
4 4 14:00 De Hoeve 1 Blokhuus 1
5 14:00 Schimmelpenninck vd O 1 Blokhuus 2
6 14:00 De Hoeve 2 Schimmelpenninck vd O 2
6 4 14:50 Schimmelpenninck vd O 2 Blokhuus 2
5 14:50 De Hoeve 1 Schimmelpenninck vd O 1
6 14:50 Blokhuus 1 De Hoeve 2
8 4 15:40 Schimmelpenninck vd O 2 Blokhuus 1
5 15:40 De Hoeve 1 Blokhuus 2
6 15:40 De Hoeve 2 Schimmelpenninck vd O 1
10 4 16:20 Schimmelpenninck vd O 1 Schimmelpenninck vd O 2
5 16:20 Blokhuus 2 Blokhuus 1
6 16:20 De Hoeve 2 De Hoeve 1
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *