Trainers/Coaches Telstar 1 en 2 verlengen contract
Telstar heeft voor het volgend seizoen de staf voor de selectie…
SPELERS
Bente t H
Brit D
Britt O
Carmen
Eline K
Jolein
Joline
Marit
Nancy
Sarah
Shirley
SPELERS
Casper
Duco
Jarno
Jelle W
Joost
Lois
Max
Rene
Rowan
Sander
Timon
TRAINER(S)/COACH(ES)
Maarten de Jong (S1)
Hans Veldman (S2)
Henk van Ginkel
TRAININGSTIJDEN
Dinsdag | 20:30 – 22:00 |
Donderdag | 20:30 – 22:00 |
SHIRTSPONSOR
Programma voor Telstar 1 (2e klasse) | |||||
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats |
---|
Programma voor Telstar 2 (Reserve 1e klas) | |||||
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats |
---|
Telstar/Schoonderbeek 1
Telstar heeft voor het volgend seizoen de staf voor de selectie…
Telstar/Schoonderbeek 2
Na de openingsgoal van MIA 2 komt Telstar 2 op gelijke hoogte:…
Uitslagen van Telstar 1 (2e klasse) | |||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
16-03-2024 | Luno 1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | 17 - 14 |
09-03-2024 | Telstar/Schoonderbeek 1 | DWS 1 | 14 - 8 |
02-03-2024 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Hellas '63 1 | 22 - 19 |
08-02-2024 | Rheko 1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | 10 - 27 |
03-02-2024 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Sparta (N)/Djops 1 | 25 - 15 |
27-01-2024 | KCD 1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | 20 - 28 |
20-01-2024 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Revival 1 | 19 - 8 |
13-01-2024 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Luno 1 | 24 - 13 |
Uitslagen van Telstar 2 (Reserve 1e klas) | |||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
16-03-2024 | Wageningen 4 | Telstar/Schoonderbeek 2 | 15 - 12 |
09-03-2024 | Telstar/Schoonderbeek 2 | MIA 2 | 17 - 14 |
02-03-2024 | Telstar/Schoonderbeek 2 | KZ/Keukensale.com 4 | 13 - 19 |
10-02-2024 | Antilopen/Bloemendal Bouw 2 | Telstar/Schoonderbeek 2 | 18 - 14 |
03-02-2024 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Tempo 3 | 10 - 16 |
27-01-2024 | Victum 2 | Telstar/Schoonderbeek 2 | 10 - 15 |
20-01-2024 | Telstar/Schoonderbeek 2 | AWDTV/IJskouddebeste 3 | 12 - 22 |
13-01-2024 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Wageningen 4 | 15 - 16 |
Stand in de poule van Telstar 1 (2e klasse) | |||||||||
Positie | Team | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Voor | Tegen | Saldo | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | 14 | 13 | 0 | 1 | 309 | 177 | 132 | 26 |
2 | Hellas '63 1 | 14 | 11 | 0 | 3 | 243 | 197 | 46 | 22 |
3 | Sparta (N)/Djops 1 | 14 | 9 | 1 | 4 | 261 | 209 | 52 | 19 |
4 | Luno 1 | 14 | 8 | 0 | 6 | 231 | 219 | 12 | 16 |
5 | DWS 1 | 14 | 5 | 2 | 7 | 196 | 202 | -6 | 12 |
6 | KCD 1 | 14 | 4 | 0 | 10 | 212 | 267 | -55 | 8 |
7 | Revival 1 | 14 | 3 | 0 | 11 | 158 | 227 | -69 | 6 |
8 | Rheko 1 | 14 | 1 | 1 | 12 | 193 | 305 | -112 | 3 |
Stand in de poule van Telstar 2 (Reserve 1e klas) | |||||||||
Positie | Team | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Voor | Tegen | Saldo | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AWDTV/IJskouddebeste 3 | 14 | 14 | 0 | 0 | 257 | 178 | 79 | 28 |
2 | Tempo 3 | 14 | 10 | 2 | 2 | 239 | 212 | 27 | 22 |
3 | Antilopen/Bloemendal Bouw 2 | 14 | 6 | 1 | 7 | 229 | 232 | -3 | 13 |
4 | Wageningen 4 | 14 | 5 | 3 | 6 | 214 | 219 | -5 | 13 |
5 | MIA 2 | 14 | 5 | 2 | 7 | 199 | 207 | -8 | 12 |
6 | Victum 2 | 14 | 4 | 2 | 8 | 208 | 218 | -10 | 10 |
7 | KZ/Keukensale.com 4 | 14 | 4 | 0 | 10 | 205 | 243 | -38 | 7 |
8 | Telstar/Schoonderbeek 2 | 14 | 2 | 2 | 10 | 198 | 240 | -42 | 6 |
SPELERS
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
TRAINER(S)/COACH(ES)
Maarten de Jong (S1)
Hans Veldman (S2)
Henk van Ginkel
TRAININGSTIJDEN
Dinsdag | 20:30 – 22:00 |
Donderdag | 20:30 – 22:00 |
SHIRTSPONSOR