TeamNL clinic voor onze jeugd teams

Op woensdag 2 september 2020 zullen er trainers van TeamNL een clinic komen geven voor alle spelers en alle trainers van de A, B, C, D en E teams. De clinic duurt een uur.
De volgende 2 trainers zullen aanwezig zijn: Barbara Brouwer en Nick Pikaar.

Het eerste uur (van 19:00 – 20:00) is voor de D en E teams. Het tweede uur (20:15 – 21:15) is voor de A, B en C teams.

De spelers zullen worden getraind op verschillende onderdelen van het korfbal. De trainers hebben de mogelijkheid om te leren hoe TeamNL trainers omgaan met kinderen, welke technieken en communicatie zij gebruiken. Het doel is om een leuke en zeer leerzame clinic te verzorgen die er aan bijdraagd dat het korfbal niveau bij Telstar omhoog gaat. Omdat deze clinic onze club geld kost verwachten we van elk team en elke trainer dat zij aanwezig zijn tijdens deze clinic. Je hoeft je dus niet op te geven voor deze clinic. Gewoon er voor zorgen dat je op tijd omgekleed op het veld staat!

Deze clinic is tot stand gekomen met behulp van een groot aantal verschillende commissies:
* TC en de toernooi commissie – Regelen van de datum voor de clinics
* De club van 25 – Financiële bijdrage
* Het bestuur – Financiële bijdrage
* Telstar Culinair – Financiële bijdrage
* TEC – Organisatie

Uiteraard geldt dat iedereen zich aan de richtlijnen van de KNKV / RIVM houdt wat betreft de dan geldende Corona maatregelen.