Trainingsschema veld
De veldcompetitie start op zaterdag 22 april.
Veel korfbalplezier!
Groetjes van de TC.
Trainingsschema veld voorjaar 2023
Senioren | |||
S1 | Dinsdag | 20.30 – 22.00 | Steven Brink |
Donderdag | 20.30 – 22.00 | Steven Brink | |
S2 | Dinsdag | 20.30 – 22.00 | Herman B. |
Donderdag | 20.30 – 22.00 | Herman B. | |
S3 | Dinsdag | 20.30 – 22.00 | Nathanie Pols |
Donderdag | 20.30 – 22.00 | Nathanie Pols | |
S4 | Donderdag | 20.30 – 21.30 | Zelf |
Midweek | Woensdag | 20.00 – 21.00 | Zelf |
Recreanten | Woensdag | 20.00 – 21.00 | Zelf |
KombiFit | Woensdag | 19.30 – 20.30 | Zelf |
Junioren | |||
Gezamenlijke training A1 & B1 | Dinsdag | 19.00 – 20.15 | A1 & B1-trainers |
A2 (training) | Dinsdag | 19.00 – 20.15 | Telstar 3 |
A1 (teamtraining) | Donderdag | 19.00 – 20.15 | Loïs, Duco, Renée |
A2 (teamtraining) | Donderdag | 19.00 – 20.15 | Telstar 3 |
Aspiranten | |||
Gezamenlijke training B1 & A1 | Dinsdag | 19.00 – 20.15 | B1 & A1-trainers |
B2 (training) | Dinsdag | 19.00 – 20.15 | Tessa, ?? |
B1 (teamtraining) | Donderdag | 19.00 – 20.15 | Casper + roulatie selectie |
B2 (teamtraining) | Donderdag | 19.00 – 20.15 | Tessa, ?? |
Gezamenlijke training C | Dinsdag | 18.00 – 19.00 | C-trainers |
C1 (teamtraining) | Donderdag | 19.00 – 20.00 | Brit, Geert-Jan |
C2 (teamtraining) | Donderdag | 19.00 – 20.00 | Hans, Ruben |
Pupillen | |||
Gezamenlijke training D | Dinsdag | 18.00 – 19.00 | D-trainers |
D2 (teamtraining) | Woensdag | 17.30 – 18.30 | Mark, Arjen, Rick |
D1 (teamtraining) | Donderdag | 18.00 – 19.00 | Martine, Grietje |
D3 (teamtraining) | Donderdag | 18.00 – 19.00 | Ronnie, Daphne |
Olifanten (teamtraining) | Dinsdag | 18.00 – 19.00 | Bente, Gideon |
Tijgers (teamtraining) | Dinsdag | 18.00 – 19.00 | Hester, Renske |
IJsberen (teamtraining) | Dinsdag | 18.00 – 19.00 | Daniël, Joëlle + Peter J/Arjan B |
Gezamenlijke training E | Donderdag | 18.00 – 19.00 | E-trainers |
Vossen (training) | Woensdag | 17.00 – 18.00 | Marieke en Levi |
Koala’s (training) | Woensdag | 17.00 – 18.00 | Vivian en Josefien |
Stokstaartjes (training) | Woensdag | 17.00 – 18.00 | Roulatie ouders en Marc |
Kangoeroes | Zaterdag | 09.30 – 10.30 | Rosanne, Elize, Anneke, Barbara, Theodoor, Tessa, Esther |