Telstar/Dé Register Makelaar 1 deelt punten met Sparta Nijkerk
Lange tijd zag het daar niet naar uit. Sparta had in de tweede…
SPELERS
Bente
Brit
Britt
Carmen
Eline
Jolein
Joline
Marit
Nancy
Sarah
Shirley
SPELERS
Casper
Duco
Jarno
Jelle W
Joost
Lois
Max
Rene
Rowan
Sander
Timon
TRAINER(S)/COACH(ES)
Maarten de Jong (S1)
Hans Veldman (S2)
Henk van Ginkel
TRAININGSTIJDEN
Dinsdag | 20:30 – 22:00 |
Donderdag | 20:30 – 22:00 |
SHIRTSPONSOR
Programma voor Telstar 1 (Overgangsklasse) | |||||
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats |
---|---|---|---|---|---|
11-05-2024 | 18:00 | Telstar/Schoonderbeek 1 | De Meeuwen 1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken |
25-05-2024 | 15:30 | De Meeuwen 1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Sportpark Putter Eng | Putten |
01-06-2024 | 15:30 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Swift (A) 1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken |
08-06-2024 | 15:30 | Woudenberg 1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Sportpark De Grift | Woudenberg |
Programma voor Telstar 2 (Reserve 1e klas) | |||||
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats |
---|---|---|---|---|---|
11-05-2024 | 16:30 | Telstar/Schoonderbeek 2 | De Meeuwen 2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken |
25-05-2024 | 14:00 | De Meeuwen 2 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Sportpark Putter Eng | Putten |
01-06-2024 | 14:00 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Wageningen 5 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken |
08-06-2024 | 14:00 | Woudenberg 2 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Sportpark De Grift | Woudenberg |
Telstar/Schoonderbeek 1
Lange tijd zag het daar niet naar uit. Sparta had in de tweede…
Telstar/Schoonderbeek 2
Uitslagen van Telstar 1 (Overgangsklasse) | |||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
20-04-2024 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Woudenberg 1 | 16 - 15 |
06-04-2024 | Swift (A) 1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | 15 - 16 |
Uitslagen van Telstar 2 (Reserve 1e klas) | |||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
20-04-2024 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Woudenberg 2 | 12 - 11 |
06-04-2024 | Wageningen 5 | Telstar/Schoonderbeek 2 | 11 - 11 |
Stand in de poule van Telstar 1 (Overgangsklasse) | |||||||||
Positie | Team | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Voor | Tegen | Saldo | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Meeuwen 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 48 | 28 | 20 | 4 |
2 | Telstar/Schoonderbeek 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 32 | 30 | 2 | 4 |
3 | Swift (A) 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 31 | 37 | -6 | 0 |
4 | Woudenberg 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 27 | 43 | -16 | 0 |
Stand in de poule van Telstar 2 (Reserve 1e klas) | |||||||||
Positie | Team | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Voor | Tegen | Saldo | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Telstar/Schoonderbeek 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 23 | 22 | 1 | 3 |
2 | Woudenberg 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 23 | 23 | 0 | 2 |
3 | De Meeuwen 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 26 | 16 | 10 | 2 |
4 | Wageningen 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 15 | 26 | -11 | 1 |
SPELERS
Bente
Brit
Britt
Carmen
Eline
Jolein
Joline
Marit
Nancy
Sarah
Shirley
Casper
Duco
Jarno
Jelle
Joost
Lois
Max
Rene
Rowan
Sander
Timon
TRAINER(S)/COACH(ES)
Maarten de Jong (S1)
Hans Veldman (S2)
Henk van Ginkel
TRAININGSTIJDEN
Dinsdag | 20:30 – 22:00 |
Donderdag | 20:30 – 22:00 |
SHIRTSPONSOR