Telstar/Dé Register Makelaar 1 verliest van Rapid 1 en moet direct in de achtervolging
Telstar 1 is er in de eerste speelronde niet in geslaagd belangrijke…
SPELERS
Bente
Brit
Britt
Carmen
Eline
Jolein
Joline
Marit
Nancy
Sarah
Shirley
SPELERS
Casper
Duco
Jarno
Jelle W
Joost
Lois
Max
Rene
Rowan
Sander
Timon
TRAINER(S)/COACH(ES)
Maarten de Jong (S1)
Hans Veldman (S2)
Henk van Ginkel
TRAININGSTIJDEN
Dinsdag | 20:30 – 22:00 |
Donderdag | 20:30 – 22:00 |
SHIRTSPONSOR
Programma voor Telstar 1 (Overgangsklasse) | |||||
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats |
---|---|---|---|---|---|
11-05-2024 | 18:00 | Telstar/Schoonderbeek 1 | De Meeuwen 1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken |
25-05-2024 | 15:30 | De Meeuwen 1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Sportpark Putter Eng | Putten |
01-06-2024 | 15:30 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Swift (A) 1 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken |
08-06-2024 | 15:30 | Woudenberg 1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Sportpark De Grift | Woudenberg |
Programma voor Telstar 2 (Reserve 1e klas) | |||||
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats |
---|---|---|---|---|---|
11-05-2024 | 16:30 | Telstar/Schoonderbeek 2 | De Meeuwen 2 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken |
25-05-2024 | 14:00 | De Meeuwen 2 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Sportpark Putter Eng | Putten |
01-06-2024 | 14:00 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Wageningen 5 | Sportpark Middelaar | Hoevelaken |
08-06-2024 | 14:00 | Woudenberg 2 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Sportpark De Grift | Woudenberg |
Telstar/Schoonderbeek 1
Telstar 1 is er in de eerste speelronde niet in geslaagd belangrijke…
Telstar/Schoonderbeek 2
Uitslagen van Telstar 1 (Overgangsklasse) | |||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
20-04-2024 | Telstar/Schoonderbeek 1 | Woudenberg 1 | 16 - 15 |
06-04-2024 | Swift (A) 1 | Telstar/Schoonderbeek 1 | 15 - 16 |
Uitslagen van Telstar 2 (Reserve 1e klas) | |||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
20-04-2024 | Telstar/Schoonderbeek 2 | Woudenberg 2 | 12 - 11 |
06-04-2024 | Wageningen 5 | Telstar/Schoonderbeek 2 | 11 - 11 |
Stand in de poule van Telstar 1 (Overgangsklasse) | |||||||||
Positie | Team | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Voor | Tegen | Saldo | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Meeuwen 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 48 | 28 | 20 | 4 |
2 | Telstar/Schoonderbeek 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 32 | 30 | 2 | 4 |
3 | Swift (A) 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 31 | 37 | -6 | 0 |
4 | Woudenberg 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 27 | 43 | -16 | 0 |
Stand in de poule van Telstar 2 (Reserve 1e klas) | |||||||||
Positie | Team | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Voor | Tegen | Saldo | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Telstar/Schoonderbeek 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 23 | 22 | 1 | 3 |
2 | Woudenberg 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 23 | 23 | 0 | 2 |
3 | De Meeuwen 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 26 | 16 | 10 | 2 |
4 | Wageningen 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 15 | 26 | -11 | 1 |
SPELERS
Bente
Brit
Britt
Carmen
Eline
Jolein
Joline
Marit
Nancy
Sarah
Shirley
Casper
Duco
Jarno
Jelle
Joost
Lois
Max
Rene
Rowan
Sander
Timon
TRAINER(S)/COACH(ES)
Maarten de Jong (S1)
Hans Veldman (S2)
Henk van Ginkel
TRAININGSTIJDEN
Dinsdag | 20:30 – 22:00 |
Donderdag | 20:30 – 22:00 |
SHIRTSPONSOR